eGospodarka.pl

eGospodarka.plFirmaKonferencje › Akademia Marketingu: Social media to nowa telewizja
30 prelegentów, 22 godziny prelekcji, 2 dni networkingu i jeden ważny temat. Tak w skrócie można opisać nadchodzące majowe wydarzenie w Krakowie – konferencję Akademia Marketingu: Social media to nowa telewizja. 16 i 17 maja 2018 roku w Krakowskim Parku Technologicznym odbędzie się trzecia edycja Akademii Marketingu.


Tematem przewodnim będzie video marketing. Będzie to pierwsza konferencja w Polsce poświęcona budżetowaniu, analityce i technologii video marketingu w social media. To także największe wydarzenie w Małopolsce skierowane do osób odpowiedzialnych za planowanie zakupów w mediach oraz zarządzanie mediami społecznościowymi.

Podczas Akademii Marketingu: Social media to nowa telewizja uczestnicy konferencji dowiedzą się m.in.: jak planować wydatki na reklamę na Facebooku i ATL, jak generować leady za pomocą video w branży B2B i B2C czy mądrze łączyć promocję na YouTube i Facebooku. Podczas konferencji poznamy również premierowe wyniki badań firmy Sotrender nad widzami i ich zachowaniami. Dużo miejsca poświęcone będzie mierzeniu i angażowaniu odbiorców, w tym współpraca z influencerami oraz technologii.

W Krakowie na scenie w ciągu dwóch dni pojawi się aż 30 prelegentów z czołowych polskich firm. Na Akademii Marketingu swoje prelekcje będą mieli m.in. Jan Zając (Sotrender), Agnieszka Chabrzyk (Business Factory – Facebook Marketing Partner), Michał Grzebyk (ContentHouse), Artur Jabłoński, Kamil Kozieł, Marta Sułkiewicz (Gemius), Grzegorz Miłkowski (ContentHouse) czy Ewa Grzelakowska-Kostoglu (vlogerka znana jako Red Lipstick Monster). Na scenie pojawią się również przedstawiciele z Brand24, Synerise, Bluerank, SMSAPI, FreshMail, Netizens, New Amsterdam, Semanticad, MyLo czy Duckie Deck.

Aktualny program oraz lista prelegentów jest dostępna na stronieKonferencja Akademia Marketingu odbędzie się w Krakowskim Park Technologicznym przy ul. Podole 60 w Krakowie. Rejestracja 16 maja 2018 r. rozpocznie się o godz. 9.00. Wydarzenie zakończy się 17 maja.
W środowy wieczór czeka na uczestników networking podczas after party na krakowskim Rynku Głównym.

Rejestracja na konferencję odbywa się przez formularz zapisu na stronie:

Edukacja

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: