eGospodarka.pl

eGospodarka.plFirmaKonferencje › Atmosphere Conf 2017
Odbierz zniżkę!

Specjalnie dla eGospodarka.pl organizator przygotował wyjątkowy kod rabatowy egospodarka15, dzięki któremu kupicie bilety o 15% taniej. Zachęcamy do rejestracji!


Najlepsi eksperci, przedsiębiorcy, propagatorzy kultury DevOps w Polsce i na świecie, studenci oraz fani technologicznych nowinek - już po raz piąty spotkają się w Krakowie, aby wymieniać się doświadczeniami i pomysłami. Konferencja Atmosphere odbędzie się 16-17 maja w Hotelu Forum. Kultura DevOps przebojem wdarła się do grona najbardziej pożądanych tematów w branży IT, a jej popularność wciąż rośnie. Z rozwiązań metodologii DevOps korzystają takie firmy jak Chef, WIX czy Allegro, czyli prawdziwi giganci na rynku. Atmosphere z każdą kolejną edycją gromadzi coraz większą liczbę najlepszych specjalistów - software developerów, inżynierów oprogramowania, administratorów i managerów IT. Zbliżająca się edycja zapowiada się niezwykle obiecująco! Podczas dwóch równoległych ścieżek wystąpi prawie 30 prelegentów, którzy poruszą najbardziej aktualne tematy, a całości dopełni niezapomniane afterparty zamykające imprezę.

Kto pojawi się na scenie?
Podczas zeszłorocznej edycji pojawiło się wiele głosów sugerujących wprowadzenie prelekcji także w języku polskim i dlatego też na tegorocznym Atmosphere nie zabraknie wykładów po polsku! Pojawiły się już pierwsze prelekcje, m.in.:
- Avishai Ish-Shalom (WIX.com) - “Operations” - you keep using that word, but I don’t think it means what you think it means
- Jan Taczanowski i Szymon Jasinski (Allegro) - Web Caching at Allegro
- Catalin Jora (Container Solutions) - Kubernetes 101 - deploying your first cloud native application
- Milen Dyankov (LIFERAY) - From Zero to Production in 1 Conference Talk Time
- Piotr Baranowski (OSEC) - Why did Devs teamlead ask me to implement OpenShift?
- Marcin Kliks (Allegro) - 5 lat kultury Open Source w Allegro - czego się nauczyliśmy?


Coś więcej niż biznes
Jednak Atmosphere 2017 to nie tylko eksperci na najwyższym, światowym poziomie, ale także luźna atmosfera wypełniona grami komputerowymi, piwem i branżowymi żartami. To właśnie za sprawą tego optymalnego połączenia, uczestnicy konferencji co roku wracają, by poszerzyć nie tylko swoją wiedzę, ale także krąg znajomych. Atmosphere 2017 to punkt obowiązkowy w kalendarzu każdego DevOpsa! Nie może Cię tam zabraknąć! :)

 


Informacje organizacyjne:
16-17.05.2017,
Hotel Forum,
ul. Marii Konopnickiej 28
Kraków
https://atmosphere2017.evenea.pl

Szczegóły na stronie:

Edukacja

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.