eGospodarka.pl
wiadomość od św. Mikołaja

eGospodarka.plFirmaKonferencje › Biurowce w Polsce
„Biurowce w Polsce” to największe i najbardziej prestiżowe spotkania branży nieruchomości biurowych w Polsce. Wydarzenie to gromadzi zawsze ponad 300 najważniejszych graczy – deweloperów komercyjnych, agencji doradczych, przedstawicieli banków, funduszy inwestycyjnych, analityków, dziennikarzy ogólnopolskich mediów i wielu innych. Program konferencji to zawsze rzetelne, aktualne i kompletne informacje będące odpowiedzią na nurtujące pytania.

W tym roku doczekaliśmy się już 11. edycji! Zapraszamy!

Informacje organizacyjne:
Konferencja odbędzie się w Hilton Warsaw Hotel, ul. Grzybowska63. Zgłoszenia na konferencję można dokonać pod adresem  lub mkulinska@nowyadres.pl

Szczegóły na stronie: 

Edukacja

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.