eGospodarka.pl

eGospodarka.plFirmaKonferencje › Firma Przyszłości
Firma Przyszłości to Otwarta konferencja biznesowa.


Już po raz drugi w Toruniu w prestiżowej przestrzeni toruńskich Jordanek odbędzie się konferencja FIRMA PRZYSZŁOŚCI organizowana przez Izbę Handlowo-Przemysłową w Toruniu.

Jest to wydarzenie zorganizowane z myślą o wyzwaniach, jakie w dobie Internetu stoją przed współczesnymi przedsiębiorcami. Podobnie jak rok temu - konferencja jest otwarta i całkowicie bezpłatna.
To doskonała okazja do wymiany doświadczeń, wysłuchania prelekcji inspirujących ludzi i nawiązania kontaktów biznesowych.

Wśród prelegentów są wybitni eksperci, znani ze świata mediów i biznesu, którym uczestnicy mogą zadawać pytania przed konferencją za pośrednictwem strony www.firmaprzyszlosci.com.pl, jak również w trakcie ich wystąpień.

Punktem programu, który zasługuje na szczególną uwagę będzie prelekcja otwierająca całe wydarzenie wygłoszona przez prof. Leszka Balcerowicza, któremu uczestnicy również z widowni będą mogli zadać pytanie lub otrzymać autograf w książce.

Dodatkowo, ciekawym podsumowaniem konferencji będzie panel dyskusyjny z przedstawicielami m.in. świata finansów, marketingu, digital information i start-upów, którzy spróbują odpowiedzieć na pytanie „Jaka powinna być FIRMA PRZYSZŁOŚCI?”.

Organizatorzy zadbali również o specjalne atrakcje przygotowane dla uczestników.

Program:Informacje organizacyjne:
6 czerwca 2018 r.
CKK Jordanki
ul. Aleja Solidarności 1-3, Toruń / www.jordanki.torun.pl
godz. 9:00 -18:00 / rejestracja od godziny 8:00


Wstęp bezpłatny.
Wymagana rejestracja za pomocą formularza zgłoszeniowego, który znajduje się na stronie:

Edukacja

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: