eGospodarka.pl

eGospodarka.plFirmaKonferencje › I Kongres Pracy Tymczasowej
Już 28 marca 2017 roku zapraszamy na pierwszy Kongres skierowany zarówno do Agencji Pracy Tymczasowej jak i firm korzystających z tej formy zatrudniania.

Na pierwszym tego typu wydarzeniu w Polsce zapoznacie się Państwo z najnowszymi zmianami prawnymi, z jakimi przyjdzie nam się zmierzyć w tym roku i w przyszłych latach. Poruszone zostaną tematy związane z wartością jaką niesie dla wielu grup społecznych praca tymczasowa, poznamy nowelizację prawa o APT, zastanowimy się, czy rzeczywiście ousourcing to nowa nadzieja dla elastycznego tynku pracy czy jednak bezpieczniej pozostać na znanym gruncie. W trakcie tego spotkania prelegenci przedstawią blaski i cienie korzystania z pracowników napływowych, zza wschodniej granicy ale też pokażą nam na jakie niespodzianki musimy się przygotować wysyłając pracowników do innych krajów europejskich.

Szczegółowy program na:


Informacje organizacyjne:
Kongres odbędzie się w Centrum Szkoleniowym Adgar Ochota – Event Room – Aleje Jerozolimskie 181B, Warszawa
28.03.2017 w godzinach 9.30- 17.00

Zakup biletów i rejestracja poprzez stronę


Ceny biletów:
1. bilet normalny - 369,00 zł brutto
2. bilet promocyjny (przy zakupie 2 biletów) - 307,50 zł brutto

Edukacja

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.