eGospodarka.pl

eGospodarka.plFirmaKonferencje › III Forum Compliance Officer
Nadchodzący rok obfitować będzie w rewolucyjne zmiany, które znacząco dotkną działów compliance. Przed Państwa departamentami stoi wiele znaczących wyzwań, na czele z wdrożeniem ROOD/GDPR. Podpowiemy jak skutecznie zaimplementować te rozwiązania w Państwa organizacjach. Odniesiemy się do roli szefa compliance w nowoczesnej i efektywnej organizacji. Pokażemy jak rozładowywać trudne sytuacje, które stanowią newralgiczny element pracy Compliance Officera oraz wskażemy jak powinna przebiegać modelowa współpraca na linii dział prawny – dział compliance.

W programie zachowana została równowaga między tematami stricte praktycznymi, a prawnymi czy technologicznymi. Nie zabraknie zatem ciekawych case-ów z konkretnych firm, aktualnych regulacji prawnych oraz nowych technologii użytecznych w służbie compliance.

Wśród prelegentów znajdziecie Państwo wybitnych ekspertów, którzy w swej codziennej pracy poruszają się na polu compliance, inicjując rozmaite nowatorskie rozwiązania.

Wydarzenie wpisało się już w kalendarz wydarzeń dedykowanych ekspertom tej dziedziny. Będziemy mówić o tym co najważniejsze w nadchodzącym roku, dyskutować, tworzyć nowe idee, wymieniać się pomysłami.
Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzenia, jak również do udziału w III Forum Compliance Officer.


KONTAKT:
e-mail: szkolenia@pb.pl
tel: 22 333 97 77
www:

Edukacja

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: