eGospodarka.pl

eGospodarka.plFirmaKonferencje › Investment Forum & Private Equity Awards
Najważniejsze spotkanie inwestorów kapitałowych i przedsiębiorców z sektora private equity już w czerwcu! VIII edycja „Investment Forum & Private Equity Awards” odbędzie się 12 czerwca 2017 w hotelu Sheraton w Warszawie. Wydarzenie zainaugurować ma Paweł Borys – Prezes Polskiego Funduszu Rozwoju.


Inicjatywa zyskała już status najbardziej merytorycznej i prestiżowej konferencji o tematyce inwestycji i Private Equity w Polsce. Konferencja od lat przyciąga liderów biznesu rynków inwestycyjnych, środowisko inwestorów i przedsiębiorców. To najbardziej prestiżowe spotkanie eksperckie daje wyjątkową możliwość zdobycia wiedzy o najnowszych trendach inwestycyjnych.


Wśród tematów podejmowanych podczas tegorocznej konferencji będą zagadnienia dotyczące najciekawszych sektorów inwestycyjnych w Polsce, wpływ rządu na sektor private equity w regionie oraz związane z nim ryzyko polityczno-gospodarcze czy też trendy i uwarunkowania na polskim rynku funduszy private equity.


Zwieńczeniem wydarzenia będzie uroczysta gala „Diamentów Private Equity”, której współorganizatorem i głównym patronem jest Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych. Diamenty ukazują wartość dodaną, jaką wnoszą fundusze w rozwój polskich przedsiębiorstw i rynku kapitałowego, a wydarzenie każdego roku jest przyjmowane z ogromnym entuzjazmem. Gala rozdania ma na celu uhonorowanie najlepszych inwestycji i przedsiębiorców, którzy w sposób szczególny przyczynili się do rozwoju polskiej gospodarki.


Koszty uczestnictwa

Konferencja i Gala:
1 osoba: 2 000 PLN + VAT
2 osoby lub więcej: 1 700 PLN + VAT ( cena za osobę)

Konferencja i Gala:
Rejestracja dla członków PSIK*
1 osoba: 1 600 PLN + VAT
2 osoby lub więcej: 1 360 PLN + VAT (cena za osobę)

* -20% dla członków Polskiego Stowarzyszenia Inwestorów Kapitałowych podane ceny uwzględniają zniżkę. Cena promocyjna obowiązuje do 9 czerwca 2017 roku.


Informacje organizacyjne:
Konferencja odbędzie się 12 czerwca 2017 roku w Hotelu Sheraton w Warszawie ( ul. Prusa 2)


Rejestracja na wydarzenie na stronie:

Edukacja

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.