eGospodarka.pl

eGospodarka.plFirmaKonferencje › IV Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych
„DWA POKOLENIA – DWA ŚWIATY. KOMPETENCJE PRZYSZŁOŚCI W RODZINIE I BIZNESIE”
Dwa pokolenia (i więcej) właścicieli polskich firm rodzinnych spotka się podczas IV Międzynarodowego Kongresu Firm Rodzinnych, który odbędzie się 03-04 kwietnia w Poznaniu.

W tym czasie Poznań stanie się międzynarodową platformą wymiany profesjonalnej wiedzy w zakresie zarządzania przedsiębiorstwami rodzinnymi. To tutaj spotkają się praktycy biznesu, naukowcy, właściciele firm rodzinnych oraz liderzy czołowych polskich przedsiębiorstw, aby rozmawiać o kompetencjach przyszłości, potrzebnych do zdrowego rozwoju zarówno rodzin jak i biznesów.

Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych to już czwarte tego typu wydarzenie poświęcone w 100% tematyce przedsiębiorczości rodzinnej. O marzeniach, doświadczeniach, ale też wyzwaniach związanych z prowadzeniem biznesu rodzinnego opowiedzą dwie generacje przedsiębiorców. Wśród nestorów i sukcesorów nie zabraknie: firmy Ochnik, rozwijanej przez trzech braci Ochnik, w której dziś, z coraz większymi sukcesami angażuje się młode pokolenie - między innymi Anita i Damian Ochnik, firmy LUG, czyli Eryka oraz Jakuba, synów Ryszarda i Iwony Wtorkowskich, którzy podczas Kongresu uroczyście podpiszą swoją konstytucję rodzinną oraz Fabryki Ceramiki Budowlanej, która sukcesję ma za sobą: za dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa odpowiada Adam Kostrzewski, a głowa rodziny - Jacek Kostrzewski, przewodniczy Radzie Rodziny dbając o zachowanie dobrych relacji rodzinnych. Podczas Kongresu zaplanowano również panele poświęcone współpracy i relacjom pomiędzy rodzicami, a dziećmi we wspólnie prowadzonych biznesach. O wzajemnym uzupełnianiu się pokoleń - matki i córki, opowiedzą Halina i Katarzyna z firmy Hexeline, która dziś świętuje swoje 36-lecie. O często pełnej wyzwań ojca z synem opowiedzą Wojciech Kruk senior i Wojciech Kruk jr. Te i inne pary nestorów i sukcesorów opowiedzą o swojej pracy oraz współpracy, a także sile wartości, która na dziesięciolecia łączy pokolenia. Ponadto, w panelach dyskusyjnych wezmą udział, a wykłady oraz prezentacje poprowadzą właściciele firm: J.A. Baczewski, YES Biżuteria, Saternus czy Trefl.

Program Kongresu został przygotowany z myślą o potrzebach firm rodzinnych w nadchodzącym roku. Dlatego nie zabraknie paneli poświęconych trendom, wydarzeniom oraz prognozom, które mogą mieć znaczenie dla zarządzania firmami w 2017 roku. Wśród zaproszonych polskich i zagranicznych ekspertów pojawią się:
dr Adrianna Lewandowska - Prezesa Instytutu Biznesu Rodzinnego, Jacek Santorski - coach i psycholog biznesu, dr Marta Widz z IMD w Szwajcarii czy dr inż. Ewa Więcek – Janka.

Kongres to wyjątkowe miejsce, w którym przedsiębiorcy uchylają rąbka tajemnicy sukcesu własnego jak i firmy, naukowcy prezentują najnowsze odkrycia, a zagraniczni goście pokazują jak firmy rodzinne z ich regionu radzą sobie z problemami. Wszystko po to, by polskie biznesy rodzinne mogły wzajemnie inspirować się do coraz lepszego, nowoczesnego oraz innowacyjnego zarządzania swoją przyszłością, oczywiście w atmosferze rodzinności i biznesu.


Informacje organizacyjne:
03.04.2017-04.04.2017 r. Poznań, Hotel IBB Andersia
cena: 790 – 1399 zł (netto)

Szczegółowe informacje na stronie Kongresu:

Edukacja

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.