eGospodarka.pl

eGospodarka.plFirmaKonferencje › IX Kongres Prawo Konkurencji
IX Kongres Prawo Konkurencji, 16.11.2017, Warszawa


Podczas IX Kongresu Prawo Konkurencji szczegółowo omówimy zagrożenia wewnętrznej i zewnętrznej komunikacji przedsiębiorcy na gruncie prawa konkurencji. Przeanalizujemy wyniki badań rynku sektora e-commerce, wskażemy obowiązki przedsiębiorców i najczęściej występujące naruszenia przepisów prawa antymonopolowego. Odpowiemy na pytania jakie sankcje nakłada Prezes UOKiK poza karami pieniężnymi oraz co decyduje o wysokości kary; jak powinny być skonstruowane decyzje Prezesa UOKiK, aby można je było wykorzystywać w postępowaniach odszkodowawczych oraz jakie wymogi prawne musi spełniać regulamin i jak zidentyfikować klauzulę abuzywną.


Powiemy również o pozasądowym rozwiązywaniu sporów konsumenckich oraz przedyskutujemy kwestię wpływu ustawy o przewadze kontraktowej na kształt współpracy pomiędzy dostawcami i nabywcami produktów rolno-spożywczych.

Zapraszamy Państwa do udziału w jednodniowym, kompleksowym spotkaniu z cenionymi ekspertami. Tegoroczne wydarzenie obfituje w inspirujące dyskusje oraz liczne case studies.


Biorąc udział w warsztatach otrzymają Państwo zaświadczenie o punktach szkoleniowych do przedstawienia w Krajowej Radzie Radców Prawnych.


DO UDZIAŁU W KONGRESIE ZAPRASZAMY:
• Dyrektorów Działów Prawnych
• Prawników Zewnętrznych i Wewnętrznych
• Radców Prawnych
• Adwokatów
• Prezesów, Członków Zarządu, Dyrektorów Zarządzających
• Dyrektorów Marketingu
• Oraz wszystkie osoby zainteresowane pogłębieniem i aktualizacją wiedzy w tej szeroko rozwijającej się dziedzinie prawa


Miejsce: Hotel Novotel Warszawa Airport

Szczegółowe informacje na stronie wydarzenia: 

Edukacja

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.