eGospodarka.pl

eGospodarka.plFirmaKonferencje › Konferencja Nowoczesnego HR. Rola HR w czasach redefinicji relacji pracownik-pracodawca zwinne zarządzanie - cyfrowa rewolucja - autentyczne wartości
  • Tytuł:

    Konferencja Nowoczesnego HR. Rola HR w czasach redefinicji relacji pracownik-pracodawca zwinne zarządzanie - cyfrowa rewolucja - autentyczne wartości

  • Kategoria: HR
  • Cena: 699 + VAT PLN
  • Termin: 2019-05-31 - 2019-05-31
  • Miejsce: Warszawa / mazowieckie
  • Organizator: Forum Media Polska Sp. z o.o.
HR Future
Rola HR w czasach redefinicji relacji pracownik-pracodawca
zwinne zarządzanie - cyfrowa rewolucja - autentyczne wartości

To wydarzenie skrojone na miarę rzeczywistych wyzwań HR!

31 maja 2019 roku w Warszawie 250 osób - profesjonalistów HR, Dyrektorów HR, HR Business Partnerów oraz HR Managerów spotka się w jednym miejscu, aby poszerzyć swoje umiejętności, wymienić swoje poglądy oraz zdobyć wiedzę na temat najnowszych trendów determinujących działania HR.

12 warsztatów z praktykami HR, 3 inspirujących ekspertów spoza branży HR.

Wybitni prelegenci pośród których znajduje się prof. Andrzej Blikle, Sebastian Kotow czy Jerzy Bralczyk. Podczas Konferencji poruszymy tematykę design thinking w HR oraz wellbeing i mindfulness, będziemy także dyskutować o skutecznej komunikacji wewnętrznej jak i o employer brandingu. To jedyne wydarzenie w branży HR tak mocno osadzone na praktyce i doświadczeniach biznesowych. Przekażemy konstruktywną wiedzę na temat zarządzania projektami HR oraz transformacji cyfrowej i automatyzacji procesów, dzięki czemu, będziesz w stanie z sukcesem stawić czoła nowym wyzwaniom stawianym HR.

W dobie nieustających zmian na rynku pracy, wymaga się od HR ciągłego dostosowywania się do zmieniającego się otoczenia biznesowego, aby zapewnić rozwój przedsiębiorstw w długim okresie.

Program konferencji został oparty na rzeczywistych case studies i konkretnych, innowacyjnych rozwiązaniach stosowanych w firmach, dzięki czemu zaopatrzysz się w nowoczesne narzędzia, które będziesz mógł zastosować w swojej organizacji.

Pełny program wydarzenia znajduje się na stronie: . Warto tam być! Spotkajmy się w Warszawie!


31.05. 2019 r. | Warszawa


Organizator: HR Business PartnerInformacje organizacyjne:

Hotel Novotel Warszawa Airport
ul. 1 Sierpnia 1,
02-134 Warszawa


31 maja 2019 r.
10:00 - 17:00


Zgłoszenia:
Telefon: (61) 66 55 774
E-mail: bok@forum-media.pl

Edukacja

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: