eGospodarka.pl

eGospodarka.plFirmaKonferencje › Konferencja z okazji Dnia Normalizacji Polskiej: "Normalizacja dla Smart Cities"
20 maja obchodzony jest Dzień Normalizacji Polskiej. Z tej okazji Polski Komitet Normalizacyjny organizuje bezpłatną ogólnopolską konferencję - w tym roku tematem przewodnim będzie "Normalizacja dla Smart Cities". W trakcie spotkania zostaną omówione różne aspekty jak normy mogą wspomóc inteligentny rozwój miast i obszarów metropolitalnych.

Miasta już teraz stanowią główne centra europejskiej gospodarki i innowacji, jednocześnie są kluczowym źródłem zanieczyszczeń i gazów cieplarnianych. Szacuje się, że do 2050 r. liczba mieszkańców miast wzrośnie dwukrotnie. Wszystkie więc muszą stawić czoła kwestiom związanym ze zwiększeniem wydajności energetycznej, infrastrukturą, transportem i komunikacją. W osiąganiu tych celów niezbędne są Polskie Normy.

Konferencja wpisuje się także w cele Krajowej Polityki Miejskiej 2023, czyli wzmocnienia zdolności miast i obszarów zurbanizowanych do kreowania zrównoważonego rozwoju i tworzenia miejsc pracy oraz poprawy jakości życia mieszkańców.

Spotkanie adresowane jest do samorządowców, przedstawicieli kadry zarządzającej polskiego biznesu, administracji państwowej, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, osób prowadzącym działalność gospodarczą, reprezentantów środowiska naukowego oraz federacji i stowarzyszeń branżowym.

Program:

Informacje organizacyjne:
EuroCentrum Office Complex budynek BETA, 1 piętro, Al. Jerozolimskie 134, Warszawa;
w godz. 9.30-15.00;


Obowiązuje rejestracja:

Liczba miejsc ograniczona

Więcej o konferencji na:

Edukacja

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.