eGospodarka.pl

eGospodarka.plFirmaKonferencje › Kongres Managera
Już po raz czwarty w Katowicach odbędzie się Kongres Managera. Coroczne wydarzenie, na które przybywają przedstawiciele biznesu z kraju i zagranicy. Tym razem odbędzie się 6 czerwca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

tematem przewodnim tegorocznej edycji kongresu jest: „jak skutecznie motywować do rozwoju”
Motywowanie managerów do rozwoju i poszukiwanie inspiracji, podejmowanie kolejnych wyzwań oraz dlaczego warto być wiernym swoim przekonaniom i wartościom. To główne tematy tegorocznej edycji Kongresu Managera.

Rejestracja na Kongres odbywa się na stronie www.kongresman.pl. Wśród prelegentów m. in. Robert Konieczny jeden z najbardziej znanych i nagradzanych polskich architektów na świecie, który opowie o wartości bycia konsekwentnym swoim przekonaniom. W roli prelegenta także Jan Mądry z Training Partners, który opowie o polskiej mapie motywacji, a także Bartosz Rusek wiceprezes Brainstorm Group z wystąpieniem o przywództwie 360o.

W programie przewidziano 7 prelekcji oraz dwie sesje panelowe.

Szczegółowy program wraz z wszystkimi prelegentami oraz informacjami organizacyjnymi dostępny jest na


Informacje organizacyjne:
Kongres odbędzie się 06.06.2018 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Rejestracja uczestników rozpoczyna się o godz. 8:00 a prelekcje trwają do 17:00. Warunkiem uczestnictwa jest rejestracja na stronie kongresu oraz dokonanie wpłaty. Cena regularna to 699 zł netto, do końca kwietnia można kupić wejściówki w promocyjnej cenie 449 zł netto.

Chęć udziału można zgłosić poprzez formularz rejestracyjny na stronie

Edukacja

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: