eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

eGospodarka.plFirmaKonferencje › Mobile Trends Conference for banking
Jedyna w Polsce konferencja poświęcona trendom oraz marketingowi w kanale mobile! Przyjdź, spotkaj wyjątkowych ludzi, naucz się, zainspiruj i nawiąż nową współpracę biznesową!

MOBILE TRENDS CONFERENCE FOR BANKING – edycja specjalna skierowana do sektora finansowego i bankowego
3-4 października 2019 r., Warszawa

Mobile Trends Conference to największa w Polsce cykliczna konferencja o trendach w marketingu, projektowaniu aplikacji, designie, UX, UI oraz nowych technologiach, adresowana do osób, które chcą wiedzieć wszystko o trendach mobilnych. Październikowa edycja powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie zgłaszane przez uczestników dotychczasowych spotkań i z uwzględnieniem ich propozycji. Tym razem edycja specjalna skierowana jest do przedstawicieli sektora finansowego i bankowego!

MTC to dwa dni wypełnione wystąpieniami najlepszych prelegentów z Polski, którzy poruszą szeroki wachlarz zagadnień po to, aby łączyć przedstawicieli różnorodnych gałęzi sektora finansowego, branży mobile i IT. Jednak nie samą wiedzą żyje człowiek! MTC będzie również wspaniałą okazją do nawiązania nowych relacji biznesowych podczas Networking Party.

PRELEGENCI #MTC2019:
• Design system - jak pomaga bankom? - Piotr Dziadowicz (EDISONDA)
• Influencerzy i pokolenie Z w bankowości i finansach - czy to działa w erze mobile? Kamil Bolek (LifeTube i TalentMedia)
• Design system - jak pomaga bankom? - Piotr Dziadowicz (EDISONDA)
• Jasnopisanie w bankowości - rzecz o tym jak być zrozumiałym - Włodzimierz Gruszczyński (Jasnopis Sp. z o.o.), Maciej Ogrodniczuk (Jasnopis Sp. z o.o.)
• Czeka nas koniec bankowości mobilnej. Dlaczego i co po nim nastąpi? - Andrzej Szewczyk (Efigence), Paweł Haltof (Efigence)
• mWeb w służbie bankowości i finansów - Michał Szklarski (e-point), Piotr Kowalski (Google)
• Family Banking - bank bliżej rodziny - Krzysztof Wojewodzic (ESCOLA S.A.)
• Wyścig zbrojeń PSD2 – krótka historia tego, jak świat walczy o Twoje finanse. - Igor Farafonow (Uxeria)
• Bank w kieszeni - jak startupy i technologia okradają sektor finansowy - Artur Kurasiński (kurasinski.com)
• Każde pokolenie ma własny czas. Czyli o projektowaniu produktów finansowych skierowanych do pokolenia Z - Joanna Ostafin (Project: People)
• Ludzka twarz bankowości - zastosowanie asystentów głosowych w sektorze finansowym - Katarzyna Ryniak (Upside), Rafał Cymerys (Upside)

Więcej na


MTC to wydarzenie dla: przedstawicieli sektora finansowego, prezesów, dyrektorów i członków zarządu, managerów i kierowników działów projektowych i marketingowych, projektantów aplikacji, designerów, biznesmenów, strategów biznesowych, reprezentantów banków, firm ubezpieczeniowych, systemów płatności, osób i firm związanych z rynkiem bankowym i finansowym oraz oczywiście pasjonatów branży mobile.

NIE MOŻE CIĘ ZABRAKNĄĆ! KUP BILET JUŻ DZIŚ!Mobile Trends Conference for banking
3-4 października 2019
Kinoteka Multiplex, Warszawa

Sponsorzy: Blue Media, Nest Bank
Patroni medialni: WP, Gazeta.pl, money.pl, Marketer+, ChallengeRocket.com, StockWatch.pl, Poradnik Przedsiębiorcy, Newspoint, eGospodarka.pl, Marketing przy kawie, Głos 24, e-biznes.pl, Fintek.pl, Re:view


Cena: 1 000 – 1 350 zł + VAT (cena uzależniona od momentu rejestracji)
Szczegóły:
Rejestracja:


Nie możesz się doczekać? My również :) Dlatego zapraszamy Cię do aktywności w naszych social mediach: Facebook, Twitter oraz Instagram. Nasz oficjalny hashtag to #MTC2019


Bądź na bieżąco - dołącz do wydarzenia na Facebooku!

bezpłatny program PIT 2019

Edukacja

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: