eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

eGospodarka.plFirmaKonferencje › Monitoring Rynku Budowlanego 2019

CZY SŁABNĄCA KONIUNKTURA ZAGROZI PRZYSZŁOŚCI POLSKIEGO BUDOWNICTWA? CZY UCZYMY SIĘ NA BŁĘDACH?

5 LISTOPADA ODBĘDZIE SIĘ SPOTKANIE EKSPERTÓW
Z PRZEDSIĘBIORCAMI Z BRANŻY BUDOWLANEJWraz ze schłodzeniem się koniunktury w Polsce i spadkiem wzrostu gospodarczego, popyt na mieszkania nieznacznie słabnie. Jednak analitycy ASM wskazują, że
Polacy nadal chcą inwestować w rynek mieszkaniowy. Coraz częściej inwestycje w nieruchomości traktowane są jako lokata kapitału i możliwość generowania przychodu z wynajmu. W planach inwestycyjnych dominują mieszkania o małych i średnich powierzchniach użytkowych. 40,9% badanych deklaruje, że zadowoliłoby ich mieszkanie od 41 do 60 m². Z drugiej strony Polacy planują realizację renowacji swoich domów i mieszkań, co powoduje wzrost potencjału rynku remontowego.


Jak będzie wyglądała sytuacja w budownictwie w 2020 roku i później? Jak przygotować się
na przyszłość?
Liczne pytania związane z wyzwaniami stojącymi przed przedsiębiorcami
z sektora budowlanego zostaną zadane i przeanalizowane podczas ogólnopolskiej konferencji Monitoring Rynku Budowlanego, która jest jednym z najważniejszych i największych eventów sektora budowlanego w Polsce.
Wydarzenie odbywa się po raz 22. Zakres analityczny i prognostyczny Konferencji Monitoring Rynku Budowlanego pozwala jej odbiorcom na zapoznanie się ze złożonymi czynnikami i miernikami mającymi wpływ na branżę budowlaną oraz ich przyszłą projekcję, co jest niezbędnym narzędziem do budowania strategii firmy. Eksperci zaprezentują zarówno aktualną sytuację gospodarczą kraju oraz branży budowlanej, jak i przedstawią prognozy dla rynku w podziale na poszczególne typy budownictwa. Dzięki temu uczestnicy spotkania wyposażeni w rzetelną wiedzę będą mogli kreować zakres działań swoich przedsiębiorstw oraz tym samym wpływać na rozwój przyszłość branży budowlanej. Podczas wydarzenia będzie miała miejsce również debata, w której wezmą udział przedstawiciele branży. Konferencja jest doskonałą okazją do networkingu. Konferencja organizowana jest przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku oraz Polską Izbę  Budownictwa.


W programie
konferencji Monitoring Rynku Budowlanego 2019 znajdują się trzy główne bloki.


SESJA I – BUDOWNICTWO VS. POLSKA GOSPODARKA


SESJA II - BUDOWNICTWO MIESZKANIOWE I NIEMIESZKALNE
– W SESJI PROGNOZY DLA RYNKU!

 

SESJA III – DEBATA:

CZY UCZYMY SIĘ NA BŁĘDACH? SZANSE I ZAGROŻENIA ROZWOJU RYNKU BUDOWLANEGO W POLSCE

 Konferencja MONITORING RYNKU BUDOWLANEGO 2019
5 listopada 2019 r.
Novotel Warszawa Airport

WAŻNA INFORMACJA!
Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowy program konferencji znajdują się na platformie
bezpłatny program PIT 2019

Edukacja

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: