eGospodarka.pl

eGospodarka.plFirmaKonferencje › Nowy system VAT 2018
Konferencja Nowy system VAT 2018, 6 lutego 2018, Warszawa
Split Payment, Należyta Staranność, STIR, JPK – szanse i zagrożenia dla przedsiębiorstw

Przed nami bardzo rozległe zmiany podatkowe o skali i znaczeniu jakiego od dawna nie notowaliśmy. Śmiało możemy je nazwać rewolucją w obszarze fiskalnym.

Dlatego też mam szczególną przyjemność zaprosić Państwa do udziału w unikatowym wydarzeniu poświęconym Nowemu Systemowi VAT 2018. Tematyka podatkowa zostanie omówiona szczególnie w kontekście szans i zagrożeń dla przedsiębiorstw w obszarze Split Payment, Należytej Staranności, STIR i JPK.

Zaprezentujemy jak w sposób najbardziej skuteczny wdrożyć wymagane rozwiązania podatkowe w Państwa firmach i organizacjach by spełniały one zarówno wymagania prawne jak i stanowiło źródło wiedzy dla działów finansowych i controllingu. Pokażemy jakie są doświadczenia praktyczne w zakresie stosowania powyższych regulacji prawnych, naświetlimy obszary, które nastręczają najwięcej trudności implementacyjnych oraz podpowiemy jak rozwiązać trudności w najbardziej newralgicznych obszarach.

W programie pojawią się m.in. kwestie trudności ze stosowaniem Podzielonej Płatności VAT, wpływu Split Payment na cash flow przedsiębiorcy czy optymalizacji procesu przygotowania się do zmian. Wskażemy jak podatnik może zminimalizować ryzyko negatywnych konsekwencji w VAT zachowując należytą staranność przy weryfikacji kontrahentów. Podpowiemy jak wykorzystać dane z JPK do kontrolowania prawidłowości rozliczeń VAT.

Z uwagi na olbrzymią skalę planowanych zmian chcemy pokazać Państwu jak świadomie przejść przez procesy wdrożenia i zyskać pewność, iż w pełni dostosowaliśmy rozwiązania do wymogów prawnych, a w organizacji znany jest dokładny plan postępowania.

W gronie prelegentów pojawią się najwybitniejsi znawcy tematyki podatkowej, Eksperci, Praktycy jak i Reprezentanci Regulatora. Jeśli zajmujecie się Państwo tematyką podatkową to będzie to z pewnością niezwykle ważne i inspirujące spotkanie. W nieangażującej czasowo formule zaprezentujemy wszystko co najważniejsze w zakresie VAT.

Już dziś serdecznie zapraszamy to udziału, gwarantując wiedzę na najwyższym poziomie, możliwość zadania pytań i wymiany doświadczeń w gronie Praktyków.


KONTAKT:
e-mail: szkolenia@pb.pl,
tel: 22 333 97 77,
www:

Edukacja

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: