eGospodarka.pl

eGospodarka.plFirmaKonferencje › Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy
„Prawo pracy w 2019 r.
Zmieniające się przepisy w świetle obowiązków i praw pracodawcy”
– już w maju w Poznaniu!

Rok 2019 to kolejny rok zmian w prawie pracy. Idealną okazją do omówienia najnowszych oraz wybranych nowelizacji z 2018 roku będzie poznańska edycja Ogólnopolskiego Kongresu Prawa Pracy, na którą zapraszamy już 23 i 24 maja.

Kongres skierowany jest do specjalistów działów HR, kierowników kadr, pracowników działów kadr i płac, księgowości oraz członków zarządów firm.

Pierwszego dnia Kongresu odbędzie się konferencja, podczas której poruszane będą zagadnienia takie jak:

• Pracownicze Plany Kapitałowe wyzwaniem dla pracodawców – jak je założyć i prowadzić?
• Tajemnica przedsiębiorstwa pracodawcy, przejmowanie klientów przez byłych pracowników oraz zakaz konkurencji w świetle najnowszych zmian oraz orzecznictwa sądów pracy
• Ustawa o odpowiedzialności podmiotów zbiorowych – nowe obowiązki dla działu HR
• Planowane zmiany kodeksu pracy w związku z dostosowywaniem przepisów do RODO
• Telepraca jako sposób na obniżenie kosztów pracy i dostosowanie się do potrzeb pracowników
• Nowe przepisy o związkach zawodowych od 1 stycznia 2019 r.

Po każdej prelekcji przewidziany jest blok „Pytania od uczestników”, podczas którego każdy ze słuchaczy będzie mógł zadać pytanie prowadzącemu i wyjaśnić nurtujące go kwestie.


Na konferencji zabiorą głos zaproszeni eksperci - praktycy: Paweł Ziółkowski, Michał Szuszczyński, Edyta Defańska-Czujko, Łukasz Kuczkowski, Monika Jurkiewicz i Paulina Filipczak-Zawadzka.

Drugiego dnia odbędą się dwa warsztaty:

Pierwszy poświęcony tematyce dokumentacji pracowniczej od zatrudnienia do zwolnienia z uwzględnieniem RODO oraz zmian od 1.01.2019 r.

Drugi poświęcony będzie tematyce planowania i rozliczania czasu pracy również z uwzględnieniem zmian od stycznia br. W trakcie szkoleń słuchacze będą mieli możliwość praktycznej analizy licznych przykładów problematycznych sytuacji związanych z tematyką danego warsztatu.

Organizatorem Kongresu jest firma Grupa Most Wanted! Sp. z o. o., od lat wspierająca polskich i zagranicznych klientów w zakresie rekrutacji i selekcji personelu oraz doradztwa w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi.Szczegóły na stronie wydarzenia: 

Edukacja

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: