eGospodarka.pl
wiadomość od św. Mikołaja

eGospodarka.plFirmaKonferencje › Trendy Sprzedaży 2018
To jedno z najważniejszych wydarzeń dedykowanych Dyrektorom Sprzedaży, które odbędzie się 10-11 stycznia w Warszawie. Co roku, poruszamy najważniejsze dla branży tematy, skupiamy najlepszych ekspertów i przedstawiamy najciekawsze rozwiązania ułatwiające ciągły rozwój tego sektora.


Zarządzanie Sprzedażą wiąże się z szeregiem wyzwań wymagających ogromnej wiedzy, umiejętności i doświadczenia. Co więcej, wyzwania te, z roku na rok ewoluują, najważniejszą więc rolą Nowoczesnego Dyrektora Sprzedaży jest nadążanie i ciągle dostosowywanie się do tychże zmian. Dołożyłam więc wszelkich starań, aby stworzyć Państwu przestrzeń przede wszystkim do wymiany doświadczeń, ale i do kreowania nowych rozwiązań w dziedzinie nowoczesnego zarządzania sprzedażą!

W tym roku, zapewnimy Państwu ogromną dawkę inspiracji, pokażemy jak nieszablonowo wykorzystywać nie-sprzedażową wiedzę oraz zapewnimy szereg warsztatów zawierających ciekawe rozwiązania dotyczące nowoczesnego zarządzania sprzedażą dostosowane do Państwa potrzeb.

W programie Trendów Sprzedaży 2018 m. in.:
• Fenomen turkusowych organizacji - utopia czy naturalny proces rozwoju świadomości biznesu i społeczeństwa?
• Sprzedaż Na Dzisiejsze Czasy – Sprzedaż Transformacyjna
• Język wartości sprzedaży jako odpowiedz na post growth economy
• Klient nasz … Pan czy Przyjaciel? Czyli o budowaniu relacji z klientami
• Everybody lies… – czyli dlaczego właściwie kłamiemy?
• Moc i siła zespołu międzypokoleniowego, czyli cała prawda o Millenialsach
• Akademia Menedżera Sprzedaży - specjalistyczne warsztaty dotyczące rozwoju nowoczesnej sprzedaży dla sektora B2B oraz B2CMiejsce: Hotel Radisson Blu, ul. Grzybowska 24

Szczegóły na stronie: 

Edukacja

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.