eGospodarka.pl

eGospodarka.plFirmaKonferencje › V Europejski Kongres Mobilności Pracy
Europejski Kongres Mobilności Pracy jest największym cyklicznym wydarzeniem w Europie poświęconym tematyce delegowania pracowników w ramach swobody świadczenia usług. Jest miejscem wymiany wiedzy wszystkich środowisk zainteresowanych tą tematyką, od biznesu przez organizacje pozarządowe, administrację publiczną i rząd, aż po środowisko akademickie i prawnicze.


W roli prelegentów występują przedstawiciele najważniejszych instytucji: Komisji Europejskiej, Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej, Parlamentu Europejskiego, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Głównego Inspektoratu Pracy.


Informacje organizacyjne:
V Europejski Kongres Mobilności Pracy odbędzie się w dniach 20-21 listopada w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Wstęp na pierwszy dzień wydarzenia oraz uroczystą galę jest bezpłatny. Drugi dzień Kongresu płatny jest wyłącznie dla uczestników komercyjnych – przedsiębiorców i przedstawicieli firm. Rejestracja na wydarzenie rozpocznie się na początku października na stronie www Kongresu.

Koszt udziału:
- Dzień 2: wstęp od 600 do 1050 zł + VAT (rejestracja do 31 października)
- Dzień 2: płatny tylko dla uczestników komercyjnych (przedsiębiorców, przedstawicieli firm), wstęp od 600 zł do 1250 zł + VAT (rejestracja po 1 listopada)

Szczegóły na stronie wydarzenia: 

Edukacja

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: