eGospodarka.pl

eGospodarka.plFirmaKonferencje › VI Polski Kongres Przedsiębiorczości
Polski Kongres Przedsiębiorczości to jedyne mobilne wydarzenie biznesowe w Polsce. Sukces poprzedniej edycji, która zgromadziła ponad 1000 przedstawicieli świata nauki, biznesu i samorządu, zaowocował zaangażowaniem i ścisłą współpracą z takimi podmiotami jak: Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Polska Agencja Inwestycji i Handlu, Bank Gospodarstwa Krajowego czy Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. W efekcie, ostatnia edycja Kongresu obejmowała ponad 25 paneli dyskusyjnych, poświęconych poszczególnym sektorom gospodarki.

Do dyskusji zapraszamy osoby decyzyjne, tj. prezesów spółek, dyrektorów instytucji, rektorów uczelni, samorządowców, polityków oraz ekspertów ds. prawa i gospodarki. Najważniejszym celem, jaki przyświeca nam przy organizacji Kongresu, jest stworzenie platformy porozumienia dla polskich przedsiębiorców, naukowców i polityków. Nasi goście mają okazję wymienić się doświadczeniami, ale również nawiązać współpracę z potencjalnymi partnerami biznesowymi.

Motywem przewodnim kolejnej edycji Kongresu jest Nowoczesna gospodarka- kapitał dla przyszłości. Przygotowywane przez Radę Programową Kongresu zagadnienia obejmą najbardziej istotne kwestie związane z rozwojem ekonomicznym i społecznym, m.in. synergią nauki z biznesem, transportem, samorządami, innowacjami i przedsiębiorczością, bankowością, technologiami w IT, ekologią, smart city, odnawialnymi źródłami energii czy medycyną.

Osoby zainteresowane udziałem w Kongresie proszone są o wypełnienie formularza rejestracyjnego. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu pod adresem biuro@polskaagencja.pl

Szczegóły na stronie wydarzenia: 

Edukacja

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: