eGospodarka.pl

eGospodarka.plFirmaKonferencje › Warsztaty Technologiczne Techpoint Zawiercie
  • Tytuł:

    Warsztaty Technologiczne Techpoint Zawiercie

  • Kategoria: Inne
  • Cena: 0,00 PLN
  • Termin: 2017-06-05 - 2017-06-05
  • Miejsce: Zawiercie / śląskie
  • Organizator: Otelo
To pierwsze z planowanych cyklicznie dorocznych spotkań przedstawicieli przemysłu i biznesu z przedstawicielami placówek szkoleniowych. To wyjątkowe wydarzenie w Zawierciu - coś, czego do tej pory nie było. Podczas Warsztatów zaprezentuje się szerokie grono instytucji i firm produkcyjnych, które pokażą innowacyjne technologie. Będzie okazja zobaczyć ciekawe pokazy i prezentacje, w tym m.in. łazik marsjański, bolid green power czy też pokaz kopiowania 3D.

Program:
12.00 Rozpoczęcie wydarzenia
12.15 Przedstawienie Wystawców
13.00 Pokazy Wystawców
14.00 Catering dla Zwiedzających
14.30 Pokazy Wystawców
18.00 Zakończenie wydarzenia


Warsztaty Technologiczne Techpoint to pierwsza edycja dużej imprezy, podczas której w jednym miejscu spotka się ponad 200 ludzi związanych z biznesem, a pokazy i prezentacje podziwiać będzie około 1000 zwiedzających. Warsztaty odbędą się na ternie Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej.


W trakcie wydarzenia uczestnicy będą zobaczyć pokazy i prezentacje firm oraz instytucji. Będą to: PferdVSM w zakresie nowych technologii ściernych prezentowanych przez mobilne laboratorium wraz z obsługą techniczną, Otelo w zakresie nowoczesnych maszyn i oprzyrządowania dla przemysłu obróbczego, Fatpol Tools w zakresie nowoczesnego oprzyrządowania do maszyn CNC, Oberon 3D w zakresie wyposażenia laboratoriów przemysłowych oraz wysoko precyzyjnych narzędzi pomiarowych, Oxyline w zakresie prezentacji najnowszych środków ochrony osobistej w przemyśle, Strefa Usług 3D w zakresie prezentacji drukarek 3D, Zawierciański Park Przemysłowo Technologiczny w zakresie prezentacji terenów inwestycyjnych na terenie Zawiercia, Sandvik w zakresie produkcji narzędzi skrawających, stali kwasoodpornej, materiałów elektrooporowych i taśm transporterowych, Lenso w zakresie optycznych systemów pomiarowych firmy GOM, Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego w zakresie kierunków kształcenia, które realizuje oraz Politechnika Częstochowska w zakresie projektów realizowanych przez uczelnie na rzecz m.in. NASA i Politechnika Częstochowska w zakresie prezentacji projektu Green Power.

Więcej informacji na stronie: 

Edukacja

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.