eGospodarka.pl

eGospodarka.plFirmaKonferencje › XV Forum Polskich Menedżerów Logistyki POLSKA LOGISTYKA
Doroczne Forum Polskich Menedżerów Logistyki jest jednym z największych i najważniejszych wydarzeń na polskim rynku logistycznym, które na stałe wpisało się w kalendarz najlepszych ekspertów, corocznie zwiększając grono słuchaczy - zeszłoroczna edycja zgromadziła ponad 300 osób.


Forum Polskich Menedżerów Logistyki POLSKA LOGISTYKA to przede wszystkim wyjątkowa okazja do dyskusji w gronie praktyków, odpowiedzialnych za rozwój łańcucha dostaw, zarządzanie zapasami i strategie logistyczne.

Motywem przewodnim tegorocznej edycji będzie nowoczesne zarządzanie nowoczesną logistyką oraz budowanie pozytywnych i efektywnych relacji z kontrahentami oraz klientami.

Zaproszeni eksperci wskażą nowoczesne rozwiązania oraz sprawdzone praktyki optymalizacji działań w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw, zaopatrzenia, transportu, produkcji oraz magazynowania. Przeanalizują, co się zmieniło oraz odpowiedzą na pytanie: czy potrafimy z tych zmian wyciągnąć odpowiednie wnioski. Nie zabraknie prognoz i recept na współczesne wyzwania branży, takie jak: postępująca digitalizacja, rosnąca liczba procesów czy kłopoty kadrowe.

Zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!


Do udziału w Forum zapraszamy:
Prezesów, Członków Zarządu, Dyrektorów i Wyższą Kadrę Zarządzającą, odpowiedzialną za zarządzanie:
- łańcuchem dostaw
- logistyką
- transportem i zaopatrzeniem
- magazynem i przepływem materiałów
- strategią, rozwojem i operacjami
oraz przedstawicieli operatorów logistycznych, produkcyjnych, firm kurierskich i spedycyjnych i wszystkich zainteresowanych najnowszymi trendami, pozwalającymi na optymalizację zarządzania w obszarze logistyki.
Tematyka Forum zainteresuje również agencje zarządzające nieruchomościami, parkami logistycznymi i halami magazynowymi.

Szczegóły na stronie: 

Edukacja

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: