eGospodarka.pl

eGospodarka.plFirmaKonferencje › XV Międzynarodowa Konferencja i Wystawa Nafta-Gaz-Chemia 2017
Serdecznie zapraszamy do udziału w XV Międzynarodowej Konferencji i Wystawie Nafta-Gaz-Chemia 2017, która odbędzie się już 20 września 2017 w Hotelu Novotel Warszawa Airport. Wydarzenie które, pozwala na spotkanie w jednym miejscu i o jednym czasie polskich i zagranicznych ekspertów sektora nafty, gazu, chemii i energetyki zostało pozytywnie zaopiniowane przez administrację rządową i objęte m.in. patronatem honorowym Ministerstwa Energii, Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa, Ministerstwa Środowiska, Urzędu Regulacji Energetyki. Konferencję Nafta-Gaz-Chemia 2017 otworzy Pan Krzysztof Tchórzewski, Minister Energii, który wygłosi wystąpienie wprowadzające.

Tegoroczna Konferencja składa się z sesji panelowej poruszającej strategiczne tematy dla Polski tj.: „Bezpieczeństwo energetyczne Polski – samodzielnie czy w Unii Europejskiej” oraz „Perspektywy wspólnego rynku energii”, do której zaproszeni zostali m.in. Pan Piotr Naimski- Sekretarz Stanu KPRM i Pełnomocnik Rządu ds. Strategicznej Infrastruktury Energetycznej, Pan Michał Kurtyka – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Energii. Następnie równolegle odbywać będą się sesje tematyczne z podziałem na Rynek Paliwowy (Zmiany na rynku detalicznym paliw, Elektromobilność), Gaz Ziemny (Rozwój infrastruktury na rynku gazu, Konkurencja na rynku gazu) i Chemię (Inwestycje polskiej chemii, Kierunki rozwoju chemii specjalistycznej).

Partnerem Konferencji został GAZ-SYSTEM, firma strategiczna dla polskiej gospodarki oraz bezpieczeństwa energetycznego. Bezpieczeństwo to kluczowe zagadnienie w sesji plenarnej, w której wystąpi m.in. Pan Tomasz Stępień- Prezes Zarządu GAZ-SYSTEM.

Partnerem Sesji Gaz Ziemny zostało Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo (PGNiG) – największa spółka w Polsce zajmująca się poszukiwaniem i wydobywaniem gazu ziemnego i ropy naftowej.

Konferencji będzie towarzyszyć Wystawa pokazująca innowacyjne produkty, technologie i zastosowania. Zapraszamy również na stoisko GAZ-SYSTEM, na którym będzie można porozmawiać z dyrektorami poszczególnych działów. Harmonogram spotkań zostanie udostępniony przed wydarzeniem.

Więcej informacji na  

Edukacja

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.