eGospodarka.pl

eGospodarka.plFirmaKonferencje › 13. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2020
Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY to największa i najważniejsza konferencja biznesowa dla przedsiębiorców rodzinnych w Polsce. Wydarzenie od 13. lat organizowane przez stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych, stało się rozpoznawalną przestrzenią do dialogu i okazją do nawiązywania współpracy pomiędzy przedstawicielami biznesu, instytucji państwowych i świata nauki. Niezmiennym celem Zjazdu jest podkreślenie znaczącej roli firm rodzinnych w życiu gospodarczym kraju.

13. U-RODZINY po raz pierwszy w historii wydarzenia organizowane są w formule online, w dniach 23-27 listopada 2020 roku. Przedsiębiorcy, eksperci, samorządowcy, doradcy i politycy spotkają się wirtualnie, aby wspólnie zastanowić się, jak poradzić sobie z kryzysem, jak funkcjonować w nowych warunkach oraz jak planować działalność uwzględniając wyzwania i niepewność które stoją przed nami. Każdy zainteresowany może wziąć udział poprzez platformę internetową, a nagrania będą dostępne do obejrzenia po konferencji. Dla uczestników przygotowano 12 debat, prelekcji i wystąpień motywacyjnych, 9 warsztatów praktycznych oraz networking online w pokojach tematycznych i branżowych. Temat przewodni 13. edycji wydarzenia wyjątkowo trafnie odzwierciedla rzeczywistość – "CZAS PRZEMIAN".Dla członków stowarzyszenia IFR udział bezpłatny.

Konferencja organizowana online – wszystkie szczegóły, program, lista prelegentów oraz rejestracja na stronie internetowej: