eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plFirmaKonferencje › Arena Logistyczna 2024
ARENA LOGISTYCZNA 2024 to nowe wydarzenie na rynku, inicjatywa podejmowana przez ADN Akademia, która ma na celu stworzenie platformy wymiany wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk dla profesjonalistów zarządzania łańcuchami dostaw z różnych branż w Polsce, służąca dyskusji o sprawdzonych strategiach i wyzwaniach dnia codziennego szefa łańcuchów dostaw oraz omówieniu kluczowych umiejętności i zasobów wymaganych do napędzania wzrostu biznesu.

Różne oblicza logistyki i organizacji łańcuchów dostaw – Czy My się rozumiemy?

Czy dynamika zmian rynkowych oraz rewolucja technologiczna, której przewodzi sztuczna inteligencja, przeobrazi sposób, w jaki firmy przewidują popyt, zarządzają operacjami i dążą do zrównoważonego rozwoju?

Wyzwania łańcuchów dostaw związane z dostarczaniem rzeczy tam, gdzie powinny, na czas, w ramach budżetu, w wymaganej ilości i jakości, spadają na liderów i ich zespoły, którzy przeprowadzają swoje organizacje zarówno przez kryzysy, jak i pojawiające się szanse. Nowe narzędzia i technologie rewolucjonizują to, co jest możliwe. Strategie i taktyki budowania sprawnych, odpornych i wszechstronnych łańcuchów dostaw w świecie ryzyka i zakłóceń podlegają ciągłej ewolucji. Wpływ specjalistów na przyszłość ich organizacji jest znaczący i szybko zbliża się czas, w którym nowe pokolenie liderów będzie musiało przyswoić bogactwo najlepszych praktyk i doświadczeń bez konieczności wymyślania koła na nowo.

W ramach tego branżowego wydarzenia spotykają się profesjonaliści zarządzania łańcuchem dostaw i logistyką, aby poprzez wymianę różnorodnych, unikalnych doświadczeń i najlepszych praktyk zwiększać skuteczność swojej pracy oraz zapewnić płynne i stabilne funkcjonowanie zaplecza organizacji przy optymalnym poziomie kosztów operacyjnych. Dyrektorzy/Kierownicy odpowiedzialni za: łańcuch dostaw, logistykę, dystrybucję, transport i zaopatrzenie, magazyny, strategię i operacje, HR.


ADN Akademia
Browary Warszawskie
Biura „Przy Warzelni”
ul. Grzybowska 56
00-844 Warszawa

11-12.09.2024 r.

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego:

Udział w konferencji jest jedynie w formie stacjonarnej.

Szczegóły na stronie:

Edukacja

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: