eGospodarka.pl

eGospodarka.plFirmaKonferencje › BusinessWomen Virtual Summit
Businesswomen Virtual Summit to jedyne w swoim rodzaju w pełni wirtualne seminarium, podczas którego wystąpią eksperci w swoich dziedzinach, spotka się ponad 450 przedsiębiorczych osób żądnych wiedzy, kontaktów, szukających nowych możliwości.

To największy e-kongres dla kobiet biznesu w Polsce, który na stałe wpisał się w plan biznesowych e-wydarzeń o charakterze międzynarodowym.

Główne cele Businesswomen Virtual Summit 2020 roku

Podnoszenie efektywności przedsiębiorstw w czasach chaosu i zmian

Przedstawienie najważniejszych zadań stojących przed współczesnymi szefami i analiza kobiecego stylu zarządzania jako innowacyjnego modelu przywództwa.

Inspiracja kobiet przedsiębiorczych w rozwijaniu ich własnych firm, zwiększaniu skali działania i dążeniu do większego wskaźnika rentowności.

Przekazanie praktycznej wiedzy i doświadczenia bezpośrednio od uznanych osobowości, międzynarodowych mówców, którzy mają za sobą lata treningów, przeprowadzonych coachingów i wystąpień publicznych.

Podkreślenie wysokiego poziomu przedsiębiorczości Polek na tle Unii Europejskiej i ich roli na rzecz wzrostu gospodarczego i zatrudnienia. Przykłady polskich businesswoman i tych z zagranicy.
Budowanie sieci kontaktów i systemu wzajemnego wsparcia na płaszczyźnie biznesowej.
Promowanie koncepcji work-life balance, czyli najlepszego zrównoważenia życia rodzinnego, zawodowego oraz czasu wolnego.

Budowanie kooperacji pomiędzy polskimi, a światowymi rynkami i wyznaczanie ścieżek nowych możliwości inwestycyjnych dla kobiet w różnych sektorach gospodarki.


Agenda wydarzenia


09:50 – 10:15 Rejestracja, powitanie uczestników wydarzenia


10:15 – 10:30 Wystąpienie skrzypaczki Ylo Violin


10:30 – 11:30 Panel dyskusyjny – Efektywna Kobieta Biznesu w czasach zmian. Podczas panelu odpowiemy sobie na pytania: Jak skutecznie radzić sobie ze zmianą? Jak efektywnie zarządzać swoim czasem? Jak motywować zespół do działania. W panelu wystąpią: Beata Drzazga – Prezes Zarządu BetaMed S.A., Dominika Flaczyk – prezes Zarząd Grupy Profesja, Urszula Radwańska – uznana tenisistka, właścicielka luksusowej marki torebek UR


11:30 – 12:00 Panel ekspercki Renaty Szymankiewicz – Viceprezes Zarządu GOODMAN GROUP


12:00 – 12:30 Kobieta zadbana w sferze prawnej – panel ekspercki Mecenas Agnieszki Zaborowskiej


12:30 – 13:00 Z pasji do sukcesu – Panel ekspercki Magdaleny Kubit – dyrektor zarządzającej Zakładów Produkcji Jogurtu „MAGDA”


13:00 – 13:30 Czas na wirtualną kawę


13:30 – 14:30 Panel dyskusyjny – Jak podnieść swoją odporność, zadbać o zdrowie i urodę. Wystąpią w panelu: dr Beata Dethloff, mgr Aleksandra Tomiczek


14:30 – 15:00 Inwestowanie w czasach kryzysu – Panel ekspercki „guru nieruchomości” – Sławka Muturi


15:00 – 15:20 Kobieta zadbana finansowo – Panel ekspercki Moniki Chajęckiej


15:20- 15:40 Jak życiowe porażki przekuć w sukces?


15:40 – 16:00 Panel ekspercki Agaty Igras


16:00 – 16:50 Wywiad na czasie z Jackiem Santorskim


16:50-17:30 Power Speech Pawła Jana MrozaSzczegóły na stronie wydarzenia: