eGospodarka.pl

eGospodarka.plFirmaKonferencje › CFO STRATEGIES 2021. Strategies for safe growth in "new normality"
Forum odbędzie się 8-9 kwietnia 2021 r., online


Koronawirus zmienił gospodarkę, biznes i rolę CFO w organizacji. Głównym wyzwaniem CFO stała się ochrona biznesu i zapewnienie mu bezpiecznego przejścia przez czas pandemii. Dodatkowo, oprócz stratega, CFO stał się także opiekunem i „tarczą ochronną". Praca zdalna postawiła przed CFO nowe zadania – miękkie kompetencje stały się jeszcze ważniejsze. Pojęcie „leadership” nabrało nowego znaczenia. Szybko zmieniające się, nieczytelne i kosztotwórcze przepisy prawne wzbudziły zrozumiały niepokój, jeszcze bardziej pilne i kluczowe okazało się właściwe zarządzanie danymi i użycie odpowiednich narzędzi.

Nasze spotkanie dedykowane jest dyrektorom finansowym z największych firm polskiego rynku. Wspólnie będziemy szukać odpowiedzi na to, jak przygotować się na nowe wyzwania, poradzić sobie z konsekwencjami niesionymi przez pandemię, nie tylko dla samego działu finansowego, ale także dla całego biznesu. Dyrektorzy finansowi, często Członkowie Zarządów, decydują o kierunku jego rozwoju - dlatego w Forum udział wezmą prezesi firm, którzy opowiedzą o swoich oczekiwaniach w stosunku do CFO w „nowej normalności”.


Forum przygotowane jest wg. zasady problem solving: omówimy wyzwania i poszukamy rozwiązań w takich obszarach: zapewnienie wzrostu i rozwoju biznesu, digitalizacja i automatyzacja procesów finansowych, zapewnienie bezpieczeństwa finansowego organizacji, znalezienie źródeł finansowania, zarządzanie rozproszonym działem finansowym.


Na spotkanie zaprosiliśmy także przedstawiciela Ministerstwa Finansów, bo współpraca i plany regulatora są dzisiaj dla biznesu szczególnie istotne.

Forum odbędzie się w wygodnej i bezpiecznej formule, 100% online.


Uczestnicy będą mieli okazję posłuchać opinii Prof. dr hab. Witolda M. Orłowskiego oraz prelegentów z m.in.: Auchan, Sklepy Komfort, Maxi ZOO, McCormick&Company, Mercedes-Banz Manufacturing, Bakoma i innych.Forum odbędzie się 8-9 kwietnia 2021 r., online
Zgłoszenie udziału poprzez stronę

Szczegóły na stronie wydarzenia: 

Edukacja

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: