eGospodarka.pl

eGospodarka.plFirmaKonferencje › Cyfrowa i bezpieczna - transformacja przemysłu chemicznego: Workshops & Networking PIPC
O Polskiej Chemii w nowej formule! Cyfrowa i bezpieczna - transformacja przemysłu chemicznego: Workshops & Networking, czyli nowe wydarzenie Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego.

Polska Izba Przemysłu Chemicznego zaprasza na wydarzenie w zupełnie nowej, innowacyjnej formule Workshops & Networking. Nie będzie to tym razem klasyczna konferencja dla branży chemicznej, a wyjątkowa okazja, by wychodząc poza tradycyjne debaty i krótkie prezentacje, skupić się na zaprezentowaniu i przedyskutowaniu praktycznego podejścia do strategicznych tematów dotykających przemysł chemiczny w formule warsztatów, pokazów, case-study i otwartych moderowanych dyskusji z udziałem wszystkich uczestników.

Cyfrowa i bezpieczna - transformacja przemysłu chemicznego: Workshops & Networking PIPC odbędzie się 20-21 września br. w Hotelu Novotel w Katowicach (spotkanie stacjonarne) i realizowane będzie pod egidą dwóch projektów PIPC - oraz .

Nowa formuła wydarzenia:

• Workshops & Networking PIPC to nie klasyczna konferencja przemysłu chemicznego, a wyjątkowa platforma równoległych, kameralnych spotkań z ekspertami, w ramach których uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z planowanymi oraz aktualnymi zmianami w zakresie regulacji, dobrymi praktykami czy innowacyjnymi rozwiązaniami z obszarów bezpieczeństwa procesowego i BHP, cyfryzacji i cyberbezpieczeństwa.

• Nowy format wydarzenia PIPC, w ramach którego pierwszego dnia wydarzenia będą odbywały się całodzienne, równoległe warsztaty, spotkania, pokazy i prelekcje.

• Jeden blok poświęcony zostanie zagadnieniom realizowanym w ramach Programu Bezpieczna Chemia, drugi poświęcony będzie Projektowi Chemia 4.0.

• Poza możliwością aktywnego zaangażowania w spotkania, pomiędzy warsztatami i prelekcjami będzie zapewniony dodatkowy czas na networking i kuluarowe podsumowania zagadnień omawianych w poszczególnych sesjach.

• Networking będzie kontynuowany także w ramach wieczornego spotkania (kolacji), a także drugiego dnia, kiedy odbędzie się śniadanie biznesowe w formule moderowanych rozmów round-table, co zakończy całe wydarzenie.

Udział ekspertów:
Szczególne zaproszenie do udziału w wydarzeniu kierowane jest do przedstawicieli firm zrzeszonych w Polskiej Izbie Przemysłu Chemicznego, jak również ekspertów i specjalistów związanych z branżą chemiczną i branżami pokrewnymi, którzy w przedsiębiorstwach zaangażowani są w aspekty bezpieczeństwa, BHP, cyberbezpieczeństwa oraz procesy transformacji cyfrowej, dostawców nowoczesnych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa oraz urządzeń i technologii cyfrowych, jak również do przedstawicieli administracji odpowiedzialnych za środowisko prawne w przemyśle chemicznym, kancelarii prawnych zajmujących się aspektami prawno-biznesowymi w przemyśle, firm doradczych i konsultingowych, biur projektowych, a także wszystkich, którzy zechcieliby podyskutować na temat najnowszych trendów i transformacji w przemyśle chemicznym.

Czas i miejsce: 20-21 września br. w Hotelu Novotel w Katowicach (spotkanie stacjonarne)

Udział w wydarzeniu jest limitowany i odpłatny. Koszty uczestnictwa są jednak najniższe na rynku.
- Dla Członków PIPC udział w wydarzeniu kosztuje 349 zł + VAT.
- Dla organizacji niezrzeszonych w PIPC udział w wydarzeniu kosztuje 699 zł + VAT.
*Partnerom Projektów przysługuje pula bezpłatnych wejściówek.

Rejestracja:  

Szczegółowe informacje na stronie wydarzenia: