eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plFirmaKonferencje › Forum Dyrektor Finansowy 2024
Zapraszamy na najważniejszą debatę roku!

FORUM DYREKTOR FINANSOWY 2024 TRANSFORM to STAY AHEAD, organizuje ADN Akademia w dniach 8-9 października w Warszawie w Centrum Konferencyjnym na ul. Grzybowskiej 56.

Obowiązki CFO, czyli Dyrektora Finansowego, są obecnie bardziej zróżnicowane i szerokie niż kiedykolwiek wcześniej. Wzrost znaczenia technologii cyfrowych, wpływ zmian klimatycznych na nasze otoczenie oraz niepewność geopolityczna i gospodarcza stwarzają potrzebę radykalnej transformacji organizacji. W dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie liderzy działów finansowych muszą być elastyczni i chętni do nabywania nowych umiejętności oraz przyjmowania różnych perspektyw. Powinni brać pod uwagę wpływ kultury i technologii na decyzje biznesowe oraz być gotowi do wyznaczania i kierowania strategicznymi celami swojej firmy.

Program wydarzenia nakreśla obszary związane z przyszłością finansów i wspiera liderów działów finansowych w sprawnym przeprowadzaniu wszystkich zmian w strukturze organizacyjnej, talentach, technologii i procesach, które są potrzebne do osiągnięcia przyszłej wizji finansów.

Podczas Forum zostaną poruszone najważniejsze wyzwania i priorytety dla CFO/Dyrektora Finansowego:
• PRZYWÓDZTWO I TALENTY W ERZE AI
• BUDOWANIE ŚCIEŻKI KARIERY OD CFO DO CEO
• CUSTOMER-CENTRIC CFO. STRATEGIE OPARTE NA NASTROJACH KONSUMENTÓW
• DATA-DRIVEN CFO. STRATEGIE OPARTE NA DANYCH
• ESG-FOCUSED CFO. STRATEGIE OPARTNE NA ESG
• AI-DRIVEN CFO. STRATEGIE OPARTE O INNOWACJE


Serdecznie zapraszamy do udziału!
Szczegółowe informacje:

Kontakt:
Edyta Olbratowska
Project Director
edyta.olbratowska@adnakademia.pl ; 517 262 898