eGospodarka.pl

eGospodarka.plFirmaKonferencje › Forum Obiektów Infrastruktury Mostowej i Tunelowej
Budowa obiektów inżynierskich jakimi są mosty i tunele to duże wyzwanie – zarówno pod kątem technologicznym, logistycznym jak i prawnym. O kwestiach związanych z tą kluczową częścią infrastruktury transportowej rozmawiać będziemy w dniach 3-4 marca przyszłego roku podczas odbywającego się w Warszawie Forum Obiektów Infrastruktury Mostowej i Tunelowej.

Celem Forum jest przekazanie aktualnej wiedzy dotyczącej specyfiki budowy kluczowych elementów infrastruktury drogowej i kolejowej takiej jak mosty i tunele. Zaproszeni eksperci reprezentujący administrację rządową, instytucje naukowe, stowarzyszenia branżowe oraz największe firmy wykonawcze z branży infrastruktury drogowej i kolejowej omówią kwestie związane z aktualnymi regulacjami i technologiami stosowanymi w budowie tego typu obiektów. Wskażą również czynniki decydujące o sukcesie realizacji takich przedsięwzięć.

FORUM OBIEKTÓW INFRASTRUKTURY MOSTOWEJ I TUNELOWEJ
03.03.2020 - 04.03.2020
Centrum Nauki Kopernik, Wybrzeże Kościuszkowskie 20, Warszawa

Udział bezpłatny po wcześniejszej akredytacji. Możliwość wykupienia pakietu VIP zawierającego lunch, wstęp do strefy VIP i udział w wycieczce na jedną z budowanych stacji metra – liczba miejsc na wycieczkę ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Rejestracja przez formularz na stronie:

Edukacja

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: