eGospodarka.pl

eGospodarka.plFirmaKonferencje › Google Cloud for Business
Google Cloud for Business - czyli wszystko, co musisz wiedzieć o skalowaniu biznesu z Google Cloud

W jaki sposób skalować swój biznes w obecnych czasach? To pytanie zadaje sobie wielu przedsiębiorców. Nie sposób zaprzeczyć, że czas, w którym się znaleźliśmy niestety sprzyja tylko nielicznym firmom.
Pomocną dłoń przedsiębiorcom podają dostawcy rozwiązań technologicznych, które wspierają rozwój firm w okresie pandemii. Dzięki odpowiednim narzędziom chmurowym przedsiębiorcy mają szansę nie tylko zwiększyć produktywność swoich pracowników, lecz także zapewnić stały wzrost i skalowalność biznesu.

Fly On The Cloud (Partner Google) organizuje wydarzenie online, które pokaże przedsiębiorcom możliwości, jakie oferują rozwiązania chmurowe.

Wydarzenie Google Cloud for Business odbędzie się już 24 listopada w godzinach 10:00-13:00.

Podczas spotkania uczestnicy wprowadzeni zostaną w świat rozwiązań chmurowych od Google Cloud. Dodatkowo, poznają kilka ciekawych wskazówek biznesowych dotyczących skalowania firmy z wykorzystaniem technologii chmurowych.

Swoim cennym doświadczeniem podzielą się specjaliści z firm:
▪ Google
▪ feeCOMPASS
▪ Fly On The Cloud


Wydarzenie podzielone będzie na 2 części, dotyczące zarówno tematów związanych z Google Workspace (dawniej G Suite) oraz Google Cloud Platform.


Harmonogram wydarzenia znajdziesz .

Dla kogo w głównej mierze dedykowane jest wydarzenie?
● dla przedsiębiorców ze średnich i dużych firm
● dla właścicieli firm zainteresowanych skalowaniem biznesu
● dla managerów oraz team leaderów


Warto też wspomnieć, że event skierowany jest zarówno do osób, które posiadają już podstawową wiedzę na temat rozwiązań od Google Cloud, jak i dla tych początkujących. Dlatego z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie i wyniesie sporą dawkę wiedzy, która pomoże w rozwoju biznesu.

 


Zarejestruj się bezpłatnie na wydarzenie poprzez stronę: