eGospodarka.pl

eGospodarka.plFirmaKonferencje › Gospodarowanie Wodami i Ochrona Przeciwpowodziowa
W dniach 6–8 września 2023 r. w Krakowie odbędzie się II edycja Kongresu Gospodarowania Wodami i Ochrony Przeciwpowodziowej. Ubiegłoroczny Kongres w pełni potwierdził potrzebę uwzględnienia wód opadowych w zarządzaniu bezpieczeństwem powodziowym oraz konieczność zintegrowanego i kompleksowego podejścia do obu tematów. W ankietach pokongresowych uczestnicy wyrażali potrzebę kontynuowania Kongresu w formule, która sprzyja wielopłaszczyznowej dyskusji, wskazywaniu dobrych praktyk i dzieleniu się wiedzą.

Z tym większą przyjemnością zapraszamy Państwa na II edycję Kongresu, którego obrady odbędą się w nowym miejscu: zabytkowym, pięknie odrestaurowanym budynku Zakładu Uzdatniania Wody na Bielanach, położonym w najbardziej urokliwej dzielnicy Krakowa, tuż obok Lasu Wolskiego, czyli zielonych płuc Krakowa.

Będziecie mogli Państwo cieszyć się niezwykłym klimatem tego miejsca tym bardziej, że noclegi i galę wręczenia nagród TYTAN 2023 zaplanowaliśmy w Zamku w Przegorzałach i Hotelu Forest, położonych w samym sercu Lasu Wolskiego.

Kraków. 6 – 8 września 2023 r. Bądźmy razem na II Kongresie Gospodarowania Wodami i Ochrony Przeciwpowodziowej.


Informacje organizacyjne:
• 6–8 września 2023 r. w Krakowie
• budynek Zakładu Uzdatniania Wody na Bielanach
• koszt udziału:
od 590 zł netto do 1790 zł netto dla firm
od 0 zł netto do 1490 zł netto dla inwestorów
• zgłoszenie poprzez formularz na stronie:
• więcej szczegółów na stronie

Edukacja

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: