eGospodarka.pl

eGospodarka.plFirmaKonferencje › Green Energy Congress
Pierwsza edycja Green Energy Congress. Kongres, podzielony na trzy sceny: energetyka, przemysł, społeczeństwo jest innowacyjnym wydarzeniem budującym świadomość i trend efektywności ekologicznej. Hybrydowa formuła kongresu umożliwia uczestnictwo live – Centrum Kongresowe ICE Kraków - i online w wydarzeniu.

Pierwsza edycja Green Energu Congress skoncentrowana będzie głównie na transformacji polskiego systemu energetycznego na niskoemisyjny.

Scena Energetyka skumulowana będzie wokół tematów związanych z rozwojem odnawialnych źródeł energii w kontekście aukcji OZE 2021, wpływie zmian w polskiej energetyce na sprzedaż energii, digitalizacji procesów w energetyce. Prelegentami tej sceny są przedstawiciele między innymi: Lotos Petrobaltic, Polenergia, Polkomtel (Plus), Energetyka, Urzędu Regulacji Energetyki.

Scena Przemysł to prelekcje związane z OZE i zielonym potencjałem tkwiącym w przedsiębiorstwach o różnym profilu, między innymi: Efektywna oszczędność energetyczna na różnych poziomach firmy, Odzysk deszczówki w przemyśle, Ekologiczna transformacja ciepłownictwa. Prelegenci z tej sceny to reprezentanci m.in. Hydrogen Poland, Veolia, Instytutu Studiów Energetycznych, Ecol-Group.

Scena Społeczeństwo to tematy z obszaru zmian #DlaPlanety i oczekiwań społecznych w kwestiach środowiskowych, budowania ekoświadomości konsumenta i ekowizerunku firm, ekorozwiązań dla rodzin - fotowoltaiki, pomp ciepła, rekuperacji. Prelegentami będą przedstawiciele WWF Polska, Mercedes Benz Polska, SEEDiA, Centrum UNEP/GRID Warszawa.

Pełna lista prelekcji dostępna jest na stronie organizatora.

Projektem współtworzącym Kongres Zielonej Energii jest konkurs Top Eco Innovation. Ideą konkursu jest wyłapanie nowych, ciekawych rozwiązań w trzech kategoriach: Produkt, Usługa, Działanie CSR. Projekt przeznaczony jest dla każdego, kto ma pomysł lub rozwiązanie promujące oszczędność ekologiczną. Finał Top Eco Innovation będzie zwieńczeniem Green Energy Congress. Szczegóły na stronie organizatora.

W wydarzeniu można wziąć udział na żywo – w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie – wstęp biletowany, lub online – rejestrując się na platformie transmitującej wydarzenie live. Wszystkie informacje dla Uczestników dostępne są stronie wydarzenia.


Informacje organizacyjne:

Centrum Kongresowe ICE Kraków, ul. Marii Konopnickiej 17, 30-302 Kraków
23 września 2021, od 9:00 do 18:00

Formuła hybrydowa: możliwość uczestnictwa na żywo w Centrum Kongresowym ICE Kraków (do udziału upoważnia bilet VIP w cenie 899 zł) lub uczestnictwa online – darmowy dostęp do platformy streamingowej dla zarejestrowanych uczestników 

Udział można zgłaszać na stronie w zakładce „Dla uczestników”, wybierając bilet live lub online i rejestrując się w odpowiednim miejscu. Organizator potwierdza rejestrację drogą mailową.

Edukacja

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: