eGospodarka.pl

eGospodarka.plFirmaKonferencje › Green Energy Congress
Green Energy Congress to innowacyjne wydarzenie, kolejne z cyklu corocznych, skoncentrowane na transformacji polskiego systemu na niskoemisyjny, OZE, GOZ i zielonym potencjale. Green Energy Congress buduje trend i świadomość efektywności ekologicznej. Program tegorocznego kongresu składa się z czterech głównych obszarów tematycznych, realizowanych jednocześnie na czterech scenach.

Do uczestnika należy wybór prelekcji:

• Zielona energia dla regionów (Samorząd lokalny, Smart City).
• Energetyka (Atom, Wodór, OZE).
• Zielona Gospodarka (Przemysł, Recykling, Opakowania).
• Społeczeństwo (Eko trendy, Elektromobilność, Eko Fashion).

W GEC22 weźmie udział ponad 50 prelegentów – wybitnych ekspertów i praktyków z zakresu Smart City/Smart Village, OZE, zrównoważonego rozwoju, oszczędności energetycznej, GOZ, ESG.

Projektem współtowarzyszącym Green Energy Congress jest konkurs Top Eco Innovation. Inicjatywa przeznaczona jest dla start-upów, firm, przedsiębiorców oraz organizacji, które mają pomysł, projekt lub już wdrażają ekologiczne rozwiązania. Zgłoszenia do konkursu Top Eco Innovation mogą obejmować różne kategorie, jak np. produkt, usługę czy też działanie CSR. Ideą konkursu jest wyłonienie nowych, ciekawych rozwiązań i rozpropagowanie ich na szeroką skalę.


Konferencja będzie miała formułę hybrydową tj. prelekcje i wystąpienia odbywać się będą na żywo na poszczególnych scenach Centrum Kongresowym ICE w Krakowie. Odbędzie się również transmisja on-line, za pośrednictwem specjalnej, dedykowanej platformy iPlatform.

Wszystkie informacje o wydarzeniu i biletach dostępne na stronie: