eGospodarka.pl

eGospodarka.plFirmaKonferencje › II Baltic Economic Congress
II Baltic Economic Congress jest platformą wymiany myśli i doświadczeń, skupiającą czołowych przedstawicieli świata biznesu, nauki oraz polityki. To doskonała okazja do podjęcia dyskusji na temat kluczowych kwestii związanych z gospodarką, finansami, inwestycjami oraz współpracą transgraniczną. Celem kongresu jest stworzenie inspirującej przestrzeni, w której eksperci z różnych dziedzin będą mogli wymieniać się poglądami, tworząc nowe spojrzenie na rozwój regionu bałtyckiego.

Jednym z głównych punktów programu II Baltic Economic Congress będzie motywujący powerspeech Mateusza Grzesiaka. Jego dynamiczne wystąpienie i niezwykła zdolność inspiracji przyciągną uwagę uczestników, dostarczając im nowych perspektyw i motywacji do osiągania sukcesów w biznesie i życiu.

Uczestnictwo w wydarzeniu II Baltic Economic Congress to nie tylko okazja do wzmocnienia marki, ale również możliwość uczestnictwa w jednym z najważniejszych wydarzeń biznesowych na mapie regionu bałtyckiego. Kongres zapewni wyjątkowe miejsce do nawiązania kontaktów, wymiany doświadczeń oraz zdobycia nowych perspektyw.Informacje organizacyjne:
Opera na Zamku w Szczecinie, 21.09.2023 godzina 9:30. Warunkiem uczestnictwa jest zakup biletu (Ceny i warianty biletów również znajdują się w podanym linku).

Strona wydarzenia: