eGospodarka.pl

eGospodarka.plFirmaKonferencje › II Ogólnopolska Konferencja Kadrowo-Płacowa - ONLINE
Już 4 grudnia 2023 roku odbędzie się II Ogólnopolska Konferencja kadrowo-płacowa online organizowana przez firmę Verte Centrum Szkoleń.

Tegoroczna edycja skupi się na omówieniu perspektywy funkcjonowania działów kadrowo-płacowych w 2024 roku po zmianach, które weszły w życie w 2023 roku. Na konferencji nie zabraknie znanych nazwisk najlepszych specjalistów w dziedzinie prawa pracy, podatków, czy ubezpieczeń społecznych – Adriany Głuchowskiej, Kaliny Kaczmarek, Daniela Pałygi, Dariusza Suchorowskiego, Katarzyny Lewandowskiej czy Patrycji Grebli-Tarasek.

Wydarzenie odbędzie się w formie online, a do wyboru uczestników pozostają dwa pakiety. Pakiet STANDARD to całkowicie bezpłatny dostęp do wydarzenia, a płatny pakiet PREMIUM niesie za sobą niesamowite korzyści dla uczestników, takie jak: nieograniczony dostęp do nagrania KAŻDEGO panelu konferencji, IMIENNY certyfikat uczestnictwa, materiały szkoleniowe, czy wzory dokumentów niezbędnych przy pracy na stanowisku kadrowo-płacowym.

Zastanawiasz się jakie tematy zostaną omówione? Przedstawiciele firmy Verte Centrum Szkoleń omówią:

  • Strategie zatrudniania cudzoziemców w firmach w 2024 roku. Cudzoziemcy z bliska (Europa), czy z daleka (Azja i Afryka)? Który wariant będzie lepszy?
  • Czy płeć pracownika i wiek dziecka może mieć wpływ na wysokość procentową podstawy wymiaru zasiłku macierzyńskiego?
  • Zakończenie roku 2023 przez płatnika PIT. Na co zwrócić uwagę przy wypełnianiu aktualnych formularzy PIT-11, PIT-4R oraz PIT-8AR?
  • Umowy cywilnoprawne w 2024 roku z punktu widzenia instytucji kontrolujących
  • Akta osobowe 2024 po nowelizacji Kodeksu Pracy z omówieniem poszczególnych dokumentów
  • E-doręczenia - nowy obowiązek od 10 grudnia 2023.

Konferencja odbywa się 4 grudnia 2023 roku w formie online. Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 08:30.

Aby zdobyć bilet na to wydarzenie wystarczy wybrać odpowiedni pakiet z dwóch dostępnych na stronie naszej konferencji.

Pierwszy pakiet to pakiet standard, który jest całkowicie bezpłatny. Pakiet ten umożliwia tylko uczestnictwo w wykładach online oraz dostępu do nagrań wszystkich paneli konferencji jedynie PRZEZ 24H.

Pakiet drugi to pakiet premium – płatny. Koszt pakietu premium wynosi 299 zł + VAT i umożliwia dostęp do wykładów online, możliwości aktywnego udziału w panelu dyskusyjnym i konsultacyjnym, NIELIMITOWANEGO CZASOWO dostępu do nagrań wszystkich paneli konferencji, materiałów szkoleniowych, certyfikatu uczestnictwa w konferencji oraz wzorów dokumentów po zmianach w 2023r.

Zgłoszeń na Konferencję można dokonać poprzez formularza na stronie wydarzenia: https://konferencjahr.centrumverte.pl/

Edukacja

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: