eGospodarka.pl

eGospodarka.plFirmaKonferencje › III Kongres MIT Sloan Management Review Polska
Wydarzenia ostatniego roku sprawiły, że świat biznesu niemal całkowicie przeniósł się do przestrzeni online. Tempo zmian przyśpieszyło jeszcze bardziej, a żadna firma nie uniknie cyfrowej transformacji! Jak ją przeprowadzić? Jak dzięki niej stworzyć model biznesowy na miarę dzisiejszych czasów i wyzwań? Jak zarządzać wirtualnymi zespołami i cyfrową organizacją? Już 21-22 kwietnia 2021 r. spotkamy się właśnie po to, by wraz z uznanymi ekspertami i praktykami biznesu dostarczyć Ci odpowiedzi na te pytania! Wydarzenie odbędzie się w formule online i gwarantujemy, że będzie bardzo interaktywnie, ciekawie i intensywnie!

Nowa odsłona Kongresu MIT Sloan Management Review Polska: rozmawiamy o technologiach językiem biznesu

Interaktywne spotkania z prelegentami z całego świata, sesje Q&A, online-tables, warsztaty i dwie ścieżki tematyczne – tak prezentuje się trzecia edycja Kongresu. To najważniejsze wydarzenie technologiczno-biznesowe w Europie Środkowo-Wschodniej!

Kongres MIT Sloan Management Review Polska powstał z myślą o stworzeniu przestrzeni do wymiany wiedzy o wykorzystywaniu technologii w biznesie z naciskiem na praktyczne aspekty. O najnowszych technologiach, jak sztuczna inteligencja, Big Data, druk 3D czy Cloud Computing, mówimy z perspektywy dyrektorów i menedżerów – ich językiem i uwzględniając ich potrzeby.

To wydarzenie zarówno dla pasjonatów technologii, jak i osób, które nie są specjalistami w tej dziedzinie, ale szukają inspiracji, konkretnych rozwiązań i wskazówek jak je wdrożyć!

Bloki tematyczne w dwóch obszarach transformacji: Technology i Digital Leadership

Zarządzanie cyfrową transformacją wymaga od liderów nie tylko wiedzy o innowacjach technologicznych i ich wpływie na biznes, lecz także nowych umiejętności przywódczych. Dlatego podczas kongresu skupimy się na dwóch obszarach: Technology i Digital Leadership.

Pierwszy obszar – Technology – skupia się na trendach technologicznych, nowych rozwiązaniach dla biznesu i ich praktycznemu zastosowaniu. Eksperci poruszą tematy związane z cyberbezpieczeństwem, cyfrowymi modelami biznesowymi (subskrypcja, freemium, modele ekosystemów) i transformacją biznesu.

Natomiast bloki związane z Digital Leadership poświęcamy przywództwu i zarządzaniu w cyfrowej rzeczywistości. Porozmawiamy również o tematach bardziej miękkich – poniżej zdradzamy kilka ciekawych wątków, które poruszymy podczas kongresu:

• Cyfrowe miejsce pracy i nowoczesny HR: strategie, narzędzia i technologie pracy zdalnej
• Zarządzanie wielopokoleniowym zespołem w usieciowionej organizacji
• Trendy w kulturze organizacyjnej i zmiany wywołane pracą zdalną: zaangażowanie, produktywność, budowanie zwinnych zespołów
• Productivity hacking i neuroprzywództwo, czyli jak zwiększać efektywność własną i pracowników

Uznani polscy i zagraniczni eksperci

Podczas wydarzenia wystąpią międzynarodowi eksperci związani z największymi ośrodkami biznesowo-naukowymi, m.in.:

• Charles Vaillant – pełni funkcję Chief Technology Officer i Chief Digital Officer w MANN + HUMMEL, gdzie jest odpowiedzialny za nowe technologie, kapitał przedsięwzięć korporacyjnych (CVC), przedsięwzięcia cyfrowe, analitykę Big Data i transformację cyfrową.

• Michael Schrage – pracownik naukowy związany z Initiative on the Digital Economy, jednostką naukowo-badawczą MIT Sloan School of Management. Jeden z najbardziej prowokujących na świecie myślicieli o innowacjach, pionier w zakresie technik szybkiego prototypowania, symulacji i modelowania.

• Prof. Christian Catalini – ekspert w dziedzinie innowacji technologicznych, przedsiębiorczości i zarządzania strategicznego, MIT Sloan School of Management. Interesuje się ekonomią cyfryzacji, przedsiębiorczością i technologią blockchain.

• Dr David Robertson – ekspert w obszarze rozwoju produktu i zarządzania produktem cyfrowym, MIT Sloan School of Management.

• Steven Spear – starszy wykładowca w MIT Sloan School of Management i Engineering Systems Division na MIT. Uznany ekspert w zakresie zarządzania złożonymi pracami rozwojowymi, projektowymi i dostawczymi.

Chcesz dowiedzieć się więcej lub zgłosić udział? Wejdź na stronę . Zapraszamy do udziału! Gwarantujemy, że będzie bardzo praktycznie, ciekawie i interaktywnie!

 Cena:
BASIC 0 zł
STANDARD 499,19 zł netto
PREMIUM 999,19 zł netto
VIP 1799,19 zł netto

Zgłaszanie udziału przez stronę:
Kongres Online, 21-22.04.2021 (dokładne godziny zostaną potwierdzone wkrótce)