eGospodarka.pl

eGospodarka.plFirmaKonferencje › IX Konferencja Delegowanie pracowników do UE. Zapobieganie łamaniu prawa w procesie delegowania.
IX Konferencja Delegowanie pracowników do UE to wydarzenie organizowane przez Sekcję Agencji Opieki przy Stowarzyszeniu Agencji Zatrudnienia.

Naszą misją od lat jest szerzenie wiedzy i dobrych praktyk w obszarze delegowania.

Konferencja to niepowtarzalny czas spotkania przedstawicieli biznesu ze specjalistami/prawnikami oraz przedstawicielami administracji publicznej w tym przedstawicielami Europarlamentu.

Naszych prelegentów i tematy wybieramy, tak by w ciągu jednego dnia przekazać Państwu jak najszerszą wiedzę i odpowiedzieć na nurtujące często nie łatwe pytania.

Konferencja to okazją do zapoznania się z praktycznymi aspektami delegowania w tym najnowszą europejską strategią na rzecz sektora opieki. W tym roku wyjątkowo zaproszeni Posłowie do Parlamentu Europejskiego przedstawią prace komisji parlamentarnych EMPL i FEMM „W kierunku wspólnych europejskich działań w dziedzinie opieki”. Przedmiotem dyskusji z uczestnikami będą wyzwania w sektorze opieki a także nakreślenie możliwych rozwiązań na poziomie UE.

PROGRAM: (sao.org.pl)Kiedy: 20 października 2022, godz. 9-17

Gdzie: Warszawa, Hotel Radisson Collection, ul. Grzybowska 24

KOSZT UDZIAŁU:
- Członkowie SAZ/SAO/Partnerzy 559,00 zł netto
- Pozostałe firmy 859,00 zł netto

ZAPISY:
lub konferencja@saz.org.pl