eGospodarka.pl

eGospodarka.plFirmaKonferencje › Kongres i Ogólnopolskie Targi Pracy NetWorkPower
  • Tytuł:

    Kongres i Ogólnopolskie Targi Pracy NetWorkPower

  • Kategoria: HR
  • Cena: 399 + VAT PLN
  • Termin: 2023-10-17 - 2023-10-18
  • Miejsce: Jasionka / podkarpackie
  • Organizator: Fundacja OPTEA
Fundacja OPTEA wraz z Centrum Wystawienniczo - Kongresowym Województwa Podkarpackiego G2A Arena realizuje przedsięwzięcie, jakim jest organizacja Ogólnopolskich Targów Pracy i Kongresu NETWORKPOWER w dniach 17-18 października 2023 roku w G2A Arena w Jasionce.

Celem wydarzenia jest odpowiedź na potrzeby rynku pracy otwartego, odpowiedzialnego i solidarnego. Ważną kwestią podczas organizowanego wydarzenia będzie nobilitacja aktywizacji zawodowej i społecznej osób z niepełnosprawnością.

Targi Pracy i Kongres NETWORKPOWER to wydarzenie ogólnopolskie, skupiające ludzi świata nauki, biznesu, kultury i administracji państwowej. W wydarzeniu uczestniczyć będą przedstawiciele władz centralnych i samorządowych, organizacji międzynarodowych, organizacji pozarządowych, biznesu oraz mediów z całego świata. To okazja by wymienić się doświadczeniami, nawiązać robocze relacje oraz poznać rzeczywiste potrzeby pracowników i pracodawców.

Dla kogo?
• ponad 200 wystawców poszukujących pracowników,
• firm, instytucji, działów HR,
• szkół branżowych, uczelni,
• urzędów pracy, agencji pracy, fundacji, stowarzyszeń,
• administracji publicznej i rządowej,
• osób poszukujących pracy lub chcących zmienić pracę, osób pozostających długo bez zatrudnienia,
• studentów, absolwentów szkół wyższych, osób po ukończonej szkole branżowej I i II stopnia,
• obcokrajowców,
• osób z niepełnosprawnością w stopniu lekkim, umiarkowanym i znacznym, które chcą podjąć pracę zawodową.

Pracodawcy oprócz ofert pracy na swoich stoiskach będą promować programy stażowe oraz praktyki w wewnętrznych działach firmy. Podczas targów pracy odwiedzający będą mogli również spotkać się z doradcą zawodowym, który pomoże określić największe zalety kandydata i obszary do rozwoju oraz doradzi, jakie podjąć kroki, aby zdobyć pracę, która pozwoli najlepiej wykorzystać jego doświadczenie, wiedzę i kompetencje.

Podczas Targów Pracy NETWORKPOWER będą odbywać się panele dyskusyjne, warsztaty dotyczące przede wszystkim zagadnień autoprezentacji, przygotowania do rozmowy rekrutacyjnej i najnowszych trendów na rynku pracy. Udział w warsztatach jest bezpłatny, jednak o uczestnictwie będzie decydować kolejność pojawienia się ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.

Idea Kongresu NETWORKPOWER oparta została o wiedzę znanych ekspertów z branży HR oraz przedstawicieli rynku pracy z wieloletnim doświadczeniem. Ponadto wielu przedsiębiorców, prawników, przedstawicieli administracji rządowej wypowie się na tematy związane z trendami na rynku pracy, zmianami i nowościami technologicznymi, wyzwaniami i szansami związanymi z zatrudnianiem pracowników wykluczonych społecznie oraz z zatrudnianiem pracowników z Ukrainy, zmianami w kodeksie pracy i wieloma innymi zagadnieniami, z którymi mierzy się współczesny rynek pracy.

Bardzo ważną kwestią podczas organizowanego wydarzenia będzie nobilitacja aktywizacji zawodowej i społecznej osób z niepełnosprawnością.

Program wydarzenia znajduje się pod linkiem:


Miejsce: G2A Arena Centrum Wystawienniczo – Kongresowe Województwa Podkarpackiego
Adres: Jasionka 953, 36-002 Jasionka
Termin: 17.10.2023 i 18.10.2023
Rejestracja uczestników:

Cena:
Udział w Kongresie: 399 zł netto
Udział w Kongresie dla Wystawców: bezpłatny
Udział w Kongresie dla NGO: bezpłatny


W celu wynajęcia stoiska targowego zapraszamy do kontaktu:
telefon: 666 254 066
e-mail: biuro@networkpower.pl


Szczegóły dotyczące wydarzenia znajdują się na stronie www.networkpower.pl
W przypadku pytań prosimy o kontakt: 666 254 066 / biuro@networkpower.pl