eGospodarka.pl

eGospodarka.plFirmaKonferencje › L&D Meetup #Experience
L&D Meetup #Experience to kolejna edycja wydarzenia organizowanego przez HCM Deck, lidera na polskim rynku HR tech i organizatora konferencji branżowych. Tegoroczna edycja poświęcona będzie Employee Experience, które jest jednym z najistotniejszych trendów i obszarów działania w HR. Główne tematy to budowanie doświadczeń oraz zarządzanie doświadczeniem pracownika, a także “learning experience”, który jest topowym trendem w branży L&D.

Konferencja skierowana jest do dyrektorów i menedżerów L&D i HR oraz menedżerów EX poszukujących inspiracji, najlepszych rozwiązań w zakresie L&D i HR oraz wymiany wiedzy ze specjalistami w branży.

Wiedzą podzielą się najwięksi eksperci z dziedziny Employee Experience, L&D, HR i biznesu. Konferencję otworzą 3 keynote’y: Donalda H Taylora, Bena Whittera oraz Marcina Truskawy.

Uczestnicy będą mieć możliwość wybrania dwóch ścieżek tematycznych: Employee Experience i Digital Learning, które poprzedzone zostaną prelekcjami z obszaru start-up mindset & experience transformation. W tym roku wśród prelegentów znajdą się między innymi: Dorota Piotrowska (Netguru), Aleksandra Wiśniewska (Brainly). Marek Hyla (Accenture), Daria Kamińska (Decathlon), Monika Jaśkielewicz (ATM S.A), Agata Łotowska i Agata Partyka (Bartha Consulting Group), Aneta Stokes (MyNetwork). Na scenie swoje “5 minut” będą miały także europejskie startupy HR tech, które krótko zaprezentują swoje oferty.

L&D Meetup to nie tylko mnóstwo specjalistycznej wiedzy o L&D – to również okazja do networkingu w wyjątkowej, zaprojektowanej na tę okazję atmosferze. Wydarzenie odbędzie się w popularnym warszawskim lokalu NIEBO. Podczas #Experience cocktail party, które odbędzie się w drugiej części wydarzenia, uczestnicy będą mieć okazję do networkingu przy dobrej muzyce klubowej na żywo i lampce wina (lub innego wybornego trunku z open baru), uczestnictwa w konkursie (do wygrania bilet na UNLEASH Paris) i atrakcjach przygotowanych przez organizatora.Informacje organizacyjne:
Miejsce: Niebo, Nowy Świat 21, Warszawa
Data: 10 października 2019
Bilet można nabyć na stronie Evena:
Cena biletu zawiera udział we wszystkich wydarzeniach podczas konferencji, pełny obiad, napoje i przekąski, a także open bar podczas#Experience cocktail party.

Szczegóły na stronie wydarzenia: 

Edukacja

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: