eGospodarka.pl

eGospodarka.plFirmaKonferencje › Mobile Trends for Experts
Już ponad dziesięć lat temu na mapie polskich wydarzeń pojawiło się święto mobile, znane pod nazwą Mobile Trends Conference!

Cyklicznie organizowane jest co roku, wraz z Galą rozdania nagród, ale bywają też lata wyjątkowe, gdzie przygotowywane jest kolejne wydarzenie, poświęcone konkretnemu aspektowi branży mobilnej. 2022 rok pokazuje jednak, że rynek wymaga coraz większej optyki, dlatego w dniach 25 i 26 października 2022 roku Mobile Trends for Experts będzie miało sześć ścieżek tematycznych, które skupią się na UX, Commerce, Marketingu, Zarządzaniu projektami, Bankingu i Inspiracjach.

Wydarzenie ma mieć ponad 50 merytorycznych prelekcji i docelowo ma zgromadzić ponad 200 osób, wśród których 75% to właściciele firm oraz pracownicy wysokiego szczebla.

Konferencja doceniana jest za walory networkingowe, czym chwali się ilością ponad tysiącem wymienionych wizytówek pomiędzy uczestnikami.

Informacje organizacyjne:
Warszawa, ul. Łączyny 5, Warsaw Plaza Hotel, 25.10 od 9:00 i 26.10. od 9:00.

Warunkiem uczestnictwa jest zakup biletu na stronie 2022.mobiletrends.pl/rejestracja, gdzie można wybrać pakiet offline oraz online. Następnie przed wydarzeniem otrzymuje się maila z potwierdzeniem wstępu na konferencję. Wszyscy uczestnicy będą w systemie, co nie wymaga dodatkowych biletów. Recepcja sprawdza to w trakcie drukowania identyfikatorów. Nie trzeba martwić się drukami ani kodami QR czy rozładowanym telefonem.

Cena udziału:
Konferencja stacjonarna - 1600 zł netto
Konferencja stacjonarna + Nagrania - 1900 zł netto
Konferencja online - 650 zł netto

Z kodem rabatowym PATRON 15 - 15% zniżki na wszystkie pakiety

Ceny zmieniają się od początku wydarzenia, obecne ceny powyżej.

Strona wydarzenia:  

Edukacja

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: