eGospodarka.pl

eGospodarka.plFirmaKonferencje › Skuteczny dział HR w firmie produkcyjnej
IX edycją konferencji „Skuteczny Dział HR w firmie produkcyjnej” chcemy zachęcić Państwa do powrotu do tego co lubią Państwo najbardziej: rozwijania się, zdobywania wiedzy, benchmarkingu oraz pogłębiania relacji i nawiązywania nowych kontaktów.

Aby było to możliwe dla jak najszerszego grona przygotowaliśmy tegoroczną konferencję w dwóch wersjach – online i stacjonarnej, a przede wszystkim przygotowaliśmy bardzo ciekawy program.

Szefowie Działów HR z takich firm jak Coca-Cola HBC Polska i Kraje Bałtyckie, Corning International, Mars Polska, Sempertrans Bełchatów, Stellantis, Toyota Mator Manufacturing Poland i inni podzielą się z Państwem swoimi doświadczeniami z „jeszcze lepszej selekcji kandydatów”, powiedzą jak compliance ma się do HR. Dowiedzą się Państwo jakie podejście do well-being ma branża automotive, a także poznają PRL (Program Rozwoju Liderów) - który świetnie działa. Poznają Państwo przykłady projektów agile prowadzonych w firmach produkcyjnych oraz dobre praktyki diversity&inclusion i wiele innych tematów ważnych nie tylko w kryzysie.

Partnerzy: Dehora, EWL
Patroni medialni: eGospodarka, HR PolskaCena:
- Stacjonarnie: 2.900 zł + VAT
- Online: 1.650 zł +VAT

W celu poznania szczegółów wydarzenia prosimy o kontakt:
22 458 66 10
info@gbip.com.pl

Szczegóły na stronie: 

Edukacja

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: