eGospodarka.pl

eGospodarka.plFirmaKonferencje › Ubezpieczenia - nowoczesne kanały komunikacji i ich efektywność w sprzedaży
W obecnym mobilno-multimedialnym świecie płynnie poruszamy się pomiędzy różnymi kanałami komunikacji. Dzisiaj wszyscy jesteśmy „omnichannel”. Preferencje dotyczące kanału komunikacji zmieniają się w zależności od realizowanych działań i sytuacji.. Różnorodność produktów ubezpieczeniowych dostępnych na rynku sprawia, że firmy muszą konkurować zarówno na płaszczyźnie pozyskania nowego klienta, jak i utrzymania dotychczasowych kontrahentów zapewniając im kompleksowy i wysoki standard usług. Dobra oferta musi być wielokanałowa. Ponadto, komunikacja we wszystkich kanałach powinna być treściowo spójna, inaczej momentalnie straci wiarygodność. Musi charakteryzować się ciągłością, czyli procesy zapoczątkowane w jednym kanale powinny być płynnie kontynuowane we wszystkich innych, gdziekolwiek podejmie je klient.

Zapraszamy do udziału w konferencji "Ubezpieczenia - nowoczesne kanały komunikacji i ich efektywność w sprzedaży", która odbędzie się 19 września 2019 roku w Warszawie. Podczas wydarzenia najlepsi eksperci w branży będą doradzać i opowiadać między innymi o tym jakie są alternatywne kanały komunikacji i sprzedaży oraz jak usprawnić proces obsługi klienta.

Prelekcje podczas konferencji poprowadzą:
• Przemysław Tomczyk - Adiunkt, Katedra Marketingu, Akademia Leona Koźmińskiego
• Ryszard Zawadzki - Dyrektor Placówki Partnerskiej Aviva i Damian Zawadzki - autor bloga www.uczciwieoubezpieczeniach.pl
• Marta Zięba-Szklarska - Dyrektor ds. Rozwoju Międzynarodowego, €uropejska Federacja Doradców Finansowych Polska (€FFP POLSKA)
• Wojciech Gaszewski - Ekspert ds Obsługi Ubezpieczeń, TUiR WARTA S.A.
• Sebastian Solecki - Menedżer zespołu sprzedażowego, Aviva Sp. z o.o., autor bloga www.soleckisebastian.pl
• Łukasz Piechowiak - Dyrektor Działu Analiz, Polski Związek Instytucji Pożyczkowych

Szczegółowe informacje na stonie konferencji: 


Informacje organizacyjne:
Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” S.A., ul. Nowy Świat 6/12, 00-400 Warszawa (SALA A, PIĘTRO 1)
Czas trwania: 9:30-14:30
Zgłoszeń można dokonywać poprzez formularz online:

Edukacja

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: